بازی استراتژی هیولای پودینگ

Pudding Monsters

موضوع بازی هیولای پودینگ ، در ماموریتی هستند که برای نجات دوستان خود از صاحبان یخچال و فریزر خونسرد خود استفاده میکنند ! در حال رشد به یک هیولای بزرگ و نهایی ، از روی میزها حتی بیرون از خانه و شهر مطمئن ترین نقشه ای به نظر می رسد. انگشت خود را بکشید تا هیولا پودینگ را به هم بچسبانید و دوستان خود را نجات دهید!

نوع بازی هیولای پودینگ ، استراتژی و پازل است جذاب ، خنده داری و با آهنگ دلنشینی که بازیکنان را به خود مجذوب میکند ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین ، هیولای پودینگ ، Pudding Monsters

قابل استفاده از بازی استراتژی هیولای پودینگ در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 10
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی استراتژی

استراتژی به معنی راهبردی و روش رسیدن به هدف می باشد .  بازی استراتژی (استراتژیک) یک بازی است که در آن مهارت های تصمیم گیری غیرمجاز و غالباً مستقل تصمیم گیری بازیکنان در مشخص کردن نتیجه از اهمیت بالایی برخوردار است. تقریباً تمام بازیهای استراتژی نیاز به تفکر در مورد تصمیم گیری و آگاهی موقعیتی بسیار بالایی دارند. اصطلاح استراتژی در نهایت از زبان یونانی ( στρατηγια یا استراتژی ) به معنای کلیت گرفته می شود .  از آن جایی که به طرح کلی امور اشاره دارد با ” تاکتیکها ” فرق می کند ، در حالی که “تاکتیک ها” به سازمان و اجرای آن اشاره دارد.
بازی های ویدئویی استراتژی براساس این که آیا آنها گیم پلی مداوم استراتژی زمان واقعی یا مراحل گسسته استراتژی نوبت دهی را ارائه می دهند ، طبقه بندی می شوند. غالباً انتظار می رود رایانه یک سمت “تفکر” استراتژیک شبیه به یک بازیکن انسانی (مانند هدایت ارتش و ساخت ساختمان) ، یا اقدامات “غریزی” واحدهای فردی را تقلید کند، از این رو بر هوش مصنوعی تأکید شده است.
یکی از مهمترین بازیهای استراتژیک تیمی ، Bridge Bridge (به معنی فارسی پل پل) است . این بازی با دو تیم از دو بازیکن تشکیل شده است که با پیشرفت دینامیک بازی ، مهارت های تهاجمی و دفاعی آنها به طور مداوم در جریان است. برخی معتقدند که مزایای بازی در این بازی کارت استراتژی تیمی، مهارتها و راهبردهای مورد استفاده در تجارت را گسترش می یابد و اینکه انجام این بازیها خود به خود به آگاه سازی استراتژیکی بیشتر کمک می کند.

سایر بازی های پازل و استراتژی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر زیر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

موجودات دودل ، Doodle Creatures
Journey Fox ، بازی آنلاین ، سفر روباه
لطفا به من آب بده ، Water Me Please!
Mafia Billiard Tricks ، ترفندهای بیلیارد مافیا

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست