بازی استراتژی هیولای پودینگ

Pudding Monsters

موضوع بازی هیولای پودینگ این ایت که  در ماموریتی هستند برای نجات دوستان خود از صاحبان یخچال و فریزر استفاده میکنند ، برای بزرگ شدن به هیولای بزرگ و نهایی ، از روی میزها حتی بیرون از خانه و شهر مطمئن ترین نقشه ای به نظر می رسد. انگشت خود را بکشید تا هیولا پودینگ را به هم بچسبانید و دوستان خود را نجات دهید .

نوع بازی هیولای پودینگ ، استراتژی و پازل است جذاب ، خنده داری و با آهنگ دلنشینی که بازیکنان را به خود مجذوب میکند ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین ، هیولای پودینگ ، Pudding Monsters

قابل استفاده از بازی استراتژی هیولای پودینگ در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 10
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی استراتژی

استراتژی به معنی راهبردی و روش رسیدن به هدف می باشد .  بازی استراتژی (استراتژیک) یک بازی است که در آن مهارت های تصمیم گیری غیرمجاز و غالباً مستقل تصمیم گیری بازیکنان در مشخص کردن نتیجه از اهمیت بالایی برخوردار است. تقریباً تمام بازیهای استراتژی نیاز به تفکر در مورد تصمیم گیری و آگاهی موقعیتی بسیار بالایی دارند. اصطلاح استراتژی در نهایت از زبان یونانی ( στρατηγια یا استراتژی ) به معنای کلیت گرفته می شود .  از آن جایی که به طرح کلی امور اشاره دارد با ” تاکتیکها ” فرق می کند ، در حالی که “تاکتیک ها” به سازمان و اجرای آن اشاره دارد.

آشنایی بیشتر با بازی آنلاین

بازی های ویدیویی استراتژی

بازی های ویدئویی استراتژی براساس این که آیا آنها گیم پلی مداوم استراتژی زمان واقعی یا مراحل گسسته استراتژی نوبت دهی را ارائه می دهند ، طبقه بندی می شوند. غالباً انتظار می رود رایانه یک سمت “تفکر” استراتژیک شبیه به یک بازیکن انسانی (مانند هدایت ارتش و ساخت ساختمان) ، یا اقدامات “غریزی” واحدهای فردی را تقلید کند، از این رو بر هوش مصنوعی تأکید شده است.
یکی از مهمترین بازیهای استراتژیک تیمی ، Bridge Bridge (به معنی فارسی پل پل) است . این بازی با دو تیم از دو بازیکن تشکیل شده است که با پیشرفت دینامیک بازی ، مهارت های تهاجمی و دفاعی آنها به طور مداوم در جریان است. برخی معتقدند که مزایای بازی در این بازی کارت استراتژی تیمی، مهارتها و راهبردهای مورد استفاده در تجارت را گسترش می یابد و اینکه انجام این بازیها خود به خود به آگاه سازی استراتژیکی بیشتر کمک می کند.

سایر بازی های پازل

سایر بازی های پازل و استراتژی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر زیر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

موجودات دودل ، Doodle Creatures
Journey Fox ، بازی آنلاین ، سفر روباه
لطفا به من آب بده ، Water Me Please!
Mafia Billiard Tricks ، ترفندهای بیلیارد مافیا
بازی پازل پین رنگی ، پین رنگ

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست