بازی آنلاین اسپرت دانک فنری

Bouncy Dunk

در بازی اسپرت تانک فنری آماده شوید ، شلیک کنید ، نمره بگیرید و برنده شوید ، فنری دانک باعث افزایش هیجان شما خواهد شد! مهارت های خود را با برنده شدن در همه چالش ها آزمایش کنید و بسکتبال های ویژه را برای رشد قدرت و سبک خود بازی کنید!

نوع بازی دانک فنری ، ورزشی و گذرگاه طاقدار است مناسب همه افرادی که به بازی با توپ بسکتبالی علاقه داشته باشند است جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی اسپرن دانک فنری، Bouncy Dunk

قابل استفاده از بازی اسپرت دانک فنری در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی های ورزشی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی آنلاین ، دانک ها را رها کنید
Neon Blitz ، بازی آنلاین ، بازی گذرگاه و ورزشی نتون بلیتز
BEACH BOWLING 3D ، بازی آنلاین ، ساحل بولینگ 3دی
بازی آنلاین ، دارت سوم ، 3D DARTS

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست