بازی ماجراجویی زمینهای تاریکی

Dark Lands

در این بازی از دشمنان و تله های خطرناک فرار کنید ، بازی زمینهای تاریکی یک بازی اکشن دونده ای نبرد است در واقع در سفرهای حماسی نیروهای شیطانی که زمین را خراب کرده اند را شکست دهید و قهرمانی خود را به دست بیاورید.

نوع بازی زمینهای تاریکی ، ماجراجویی است که همواره درحال جنگ و خونریزی دشمنانی در این بازی میبینید ، جهت استارت کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید امیدوارم لذت ببرید.

بازی آنلاین ، زمینهای تاریکی ، Dark Lands

قابل استفاده از بازی ماجراجویی زمینهای تاریکی  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد.همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.

تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز میشود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه و فراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست.

تعریف دقیق تر در مورد بازی ماجراجویی

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.

بازی HTML5 چیست؟

بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

سایر بازی های ماجراجویی

مثل بازی مذکور که ماجراجویی است در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی پادشاه دزدان ، بازی آنلاین ، پادشاه دزدان ، KING OF THIEVES
Mixed World ، جهان مختلط
بازی ماجراجویی زمین سنگلاخی ، Valiant Knight ، شوالیه شجاع
Magikmon
بازی Rabbit Samurai، آنلاین ، خرگوش سامورایی

جهت مشاهده بازی های بیشتر در کادر زیر وارد کنید

برای دسترسی سریع تر و راحت تر با بازیها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست