بازی ورزشی اسکیت قهرمانی

Skating Hero

اگر میخواهید قهرمان شوید با سه برنامه رویدادی مرتبط با اسکیت بازی رقابت کنید، در بازی اسکیت قهرمانی ، روی دکمه  های مطابق (یا کش رفتن) را بزنید زیرا آنها با شکاف بالا صف می شوند ، حرکات خود را به طور کامل انجام دهید تا نمره بیشتری کسب کنید و پیروزی خود را به دست آورید.

نوع بازی اسکیت قهرمانی ، ورزشی و گذرگاه است که نیاز به حرکاتی ماهر و دقت دارد ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

اسکیت قهرمان ، Skating Hero

قابل استفاده از بازی ورزشی اسکیت قهرمانی  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درباره بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند ، مثل بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا برای تمرین سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد ، این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازیهای جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند.
در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است ، بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار می گیرند.

آشنایی بیشتر با بازی آنلاین 

سایر بازی های ورزشی

سایر بازیهای ورزشی و گذرگاه در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر زیر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

Street Ball Jam ، توپ جام خیابانی ، بازی آنلاین
بازی آنلاین ، دارت سوم ، 3D DARTS
بازی ورزشی سهام قهرمان ماشین ، Stock Car Hero
BEACH BOWLING 3D ، بازی آنلاین ، ساحل بولینگ 3دی
Cricket Hero ، بازی آنلاین ، قهرمان کریکت

برای دیدن بازی های بیشتر در کادر زیر وارد شوید .

کاربران عزیز در صورت استفاده از این بازیها برای دسترسی راحت تر ، لینک  بازیها در برنامه یادداشت دسکتاپ ، تبلت و گوشی ذخیره کنید و نیز می توانید  شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست