بازی ورزشی اسکیت قهرمانی

Skating Hero

اگر میخواهید قهرمان شوید با سه برنامه رویدادی مرتبط با اسکیت بازی رقابت کنید، در این بازی اسکیت قهرمانی ، دکمه  های مطابق (یا کش رفتن) را بزنید زیرا آنها با شکاف بالا صف می شوند. حرکات خود را به طور کامل انجام دهید تا نمره و پیروزی خود را ارتقا دهید!

نوع بازی اسکیت قهرمانی ، ورزشی و گذرگاه است که نیاز به حرکاتی ماهر و دقت دارد ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر بزنید.

اسکیت قهرمان ، Skating Hero

قابل استفاده از بازی ورزشی اسکیت قهرمانی  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درباره بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی های ورزشی و گذرگاه در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

Street Ball Jam ، توپ جام خیابانی ، بازی آنلاین
بازی آنلاین ، دارت سوم ، 3D DARTS
بازی ورزشی سهام قهرمان ماشین ، Stock Car Hero
BEACH BOWLING 3D ، بازی آنلاین ، ساحل بولینگ 3دی

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست