بازی آنلاین ورزشی سهام  ماشین قهرمانی

Stock Car Hero

همانطور که در سری ماشین های سهام دار مسابقه می دهید که در سراسر آمریکای شمالی رقابت کنید. برنده شدن در ترافیک ، گوشه و کنار آزادراه ها و جمع آوری سکه ها و ماشین خود را برای مسابقه بعدی به روز کنید. آیا شما به سهام ماشین قهرمان جهانی نیاز دارید؟

نوع بازی سهام ماشین قهرمانی ، ورزشی می باشد افرادی که نیازمند به رانندگی حرفه ای دارند این بازی آماده است ، جهت استارت بازی آنلاین ورزشی سهام قهرمانی ماشین کافی است وی تصویر زیر یک بار کلیک کنید.

بازی ورزشی سهام قهرمان ماشین ، Stock Car Hero

بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی می تواند در همه سیستم عامل ها به کار برود با حداقل نسخه های (0) در ویندوز ، اندروید (4.4) و آیفون(8) می باشد.

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی های ورزشی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

اسکیت قهرمان ، Skating Hero
Mafia Billiard Tricks ، ترفندهای بیلیارد مافیا
بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی ،Neon Blitz ، بازی آنلاین ، رعدآسا نئون
Street Ball Jam ، توپ جام خیابانی ، بازی آنلاین

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست