بازی کلاسیکی حمله مارپیچ

Helix Blitz

بازی نهایی این است که در آن شما نیاز به حرکت توپ و رنگهای مرتبط در زیر مارپیچ ها دارید! سعی کنید از مارپیچ رنگهای غیر مرتبط جلوگیری کنید و وارد حالت حمله ای جالب شوید.

نوع بازی حمله مارپیچ ، کلاسیکی است در واقع نیاز به سرعت و دقت در رسیدن توپ به رنگهای مورد نظر دارد ، جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین ، حمله مارپیچ ، Helix Blitz

قابل استفاده از بازی کلاسیکی حمله مارپیچ در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 5
حداقل نسخه آیفون : 10
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5 جزو یکی از آنهاست ، می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی ها مثل بازی کلاسیکی حمله مارپیچ که از نوع بازی های کلاسیک هستند ، در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

پرنده شل و ول سه بعدی ، Flappy Bird 3D
راه تاک تاک ، Tac Tac Way
جنگ بین متقابل ، Intergalactic Battleship
بازی آنلاین کلاسیکی و پازل طناب را ببر ، Cut The Rope

جهت مشاهده بازی های بیشتر در اینجا وارد کنید و در صورت تمایل برای دسترسی سریعی به بازی ها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست