بازی آنلاین کلاسیکی طناب را ببر

Cut The Rope

 طناب را ببرید تا آب نبات به Om Nom برسد! یک بسته مرموزی که  هیولای کوچک در آن وارد شده است ، تنها یک درخواست دارد : CANDY! ستاره های طلا را جمع کنید ، جوایز پنهان را کشف کنید در واقع سطوح جدید هیجان انگیز را در این بازی اعتیاد آور و سرگرم کننده ، برنده شدن جوایز ، برای کسب مهارت بازی فیزیکی باز کنید!

نوع بازی طناب را ببر ، کلاسیکی و پازل است که دارای هیجان انگیز ، جذاب و نیز به دقت  زیادی به گوشه و زوایای فیزیکی نیاز دارد.جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین کلاسیکی و پازل طناب را ببر

قابل استفاده از بازی آنلاین کلاسیکی طناب را ببر در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.2
حداقل نسخه آیفون : 7
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5 جزئی از آنهاست می روند ، دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی ها مثل بازی کلاسیکی طناب را ببر که از نوع بازی های کلاسیکی و پازل هستند ، در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی آنلاین ، قورباغه دو دل
Go Chicken Go ، بازی آنلاین ، برو مرغ برو
راه تاک تاک ، Tac Tac Way
بازی آنلاین ، حمله مارپیچ ، Helix Blitz

جهت مشاهده بازی های بیشتر در اینجا وارد کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست