بازی کلاسیکی کیمیاگری کوچک

Little Alchemy

کاوش آنچه می توانید با اختلاط عناصر ساده ایجاد کنید. با چهار مورد اساسی شروع کنید و از آنها برای ایجاد دایناسورها ، اسب شاخدار و سفینه فضایی استفاده کنید!

نوع بازی کیمیاگری کوچک ، کلاسیکی و پازل است انجام ترکیبی با عناصر مختلف مثل اینکه فرض کنید در آزمایشگاه شیمی مشغول لذت هستید ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین ، کیمیاگری کوچک ، Little Alchemy

قابل استفاده از بازی کلاسیکی کیمیاگری کوچک در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4
حداقل نسخه ایفون : 7
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.
در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5 جزئی از آنهاست می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی های کلاسیکی ، پازل در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی پازل تیراندازی حباب ، Bubble shooter
بازی آنلاین کلاسیکی و پازل طناب را ببر ، Cut The Rope
بازی آنلاین ، قورباغه دو دل
Go Chicken Go ، بازی آنلاین ، برو مرغ برو

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست