بازی گذرگاهی دنیای باب

The World Of Bob

اکنون وارد دنیای باب شوید ، در واقع در این یکدونه بازی 5 بازیهای مختلف وجود دارد! به جمع آوری سکه ها ، باز کردن ماموریت ها مشغول شوید و پول خود را در فروشگاه خرج کنید.

نوع بازی دنیای باب ، گذرگاهی است با کنترل و دقت روی صفحه بزنید که باب به نیزه نخوره ، جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

بازی آنلاین ، The World Of Bob ، دنیای باب

قابل استفاده از بازی گذرگاهی دنیای باب در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح خلاصه درمورد گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی ها مثل بازی دنیای باب که از نوع بازی های گذرگاه هستند ، در آیکن های زیر است کافی است فقط با یکبار کلیک روی تصاویر زیربازی شروع می شود البته بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی که روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

مار بیت 3310 ، SnakeBit 3310
بازی آنلاین ، Jewel Bubbles 3 ، حباب جواهری
بازی آنلاین ، Timber Guy ، مرد چوبی
انفجار جواهر ، بازی آنلاین ، Jewel Explode

جهت مشاهده انواع بازی های مختلف در اینجا وارد شوید و در صورت تمایل اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست