بازی گذرگاهی هدف شیر لوکس

Target Tap Deluxe

با زدن روی تصویر در عین چرخش دایره ، توپ را به هدف برسانید و هر چه ستارها بیشتر کسب می کنید امتیازتان بیشتر می شود به همین سادگی.

نوع بازی هدف شیر لوکس ، گذرگاه طاقدار است ساده ترین بازی از بین همه بازی هاست و به سرعت العمل و دقت کافی نیازدارد ، برای شروع کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی هدف شیر لوکس، بازی آنلاین ، Target Tap Deluxe

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های باسکه ، پرتاپ کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه طاقدار در آیکن های زیر است با زدن کلیک در تصاویر زیر بازی شروع می شود ، هنگاه ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید باز زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید ، امیدوارم لذت ببرید.

بازی آنلاین ، پختن نان
انفجار جواهر ، بازی آنلاین ، Jewel Explode
بازی گزینه یک قفل ، بازی آنلاین ، Pick a Lock
بازی آنلاین ، Timber Guy ، مرد چوبی

جهت مشاهده بازی های بیشتر اینجا وارد کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست