بازی گذرگاهی باحال پرندگان چاق

Chubby Birds

پرنده ای به دلیل چاقی نمی تواند به تنهایی پرواز کند! او به کمک شما احتیاج دارد. آیا می توانید به او کمک کنید تا به سمت بی نهایت پرواز کند؟

نوع بازی پرندگان چاق ، گذرگاه است که برای بالا بردن پرنده فقط با دقت و عکس العملی درست روی صفحه بزنید ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین ، Chubby Birds ، پرندگان چاق

قابل استفاده از بازی گذرگاهی پرندگان چاق در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درمورد بازی گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های باسکه ، پرتاپ کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی ها مثل بازی گذرگاهی پرندگان چاق که از نوع بازی های گذرگاه طاقدار هستند ، در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

Zero ، بازی آنلاین ، صفر
بازی آنلاین ، تام و جری ، Tom & Jerry Mouse Maze
Santa Run ، بازی آنلاین ، دویدن سانتا
بازی آنلاین ، The World Of Bob ، دنیای باب

برای مشاهده بازی های بیشتر در اینجا وارد کنید ، در صورت تمایل جهت دسترسی سریعی به بازی ها ، شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست