بازی گذرگاهی آنلاین حباب قهرمان سه بعدی

Bubble Hero 3D

بازی حباب قهرمان سه بعدی این است که با تلاش برای آزاد کردن موشهای شایان ستایش ، در صداهای رضایت بخش حبابها لذت ببرید و با این کار به قهرمان حباب تبدیل شوید. تمام موش ها را از حباب های خود رها کنید و به مرحله بعدی 80 سطح چالش برانگیز و اعتیاد آور بروید. بازی گذرگاه حباب قهرمان را امتحان کنید و آن را دوست خواهید داشت.

نوع بازی حباب قهرمان سه بعدی ، پازل و گذرگاهی طاقدار است بازی با موش ها و ترکوندن حباب های رنگانگی و شفاف و پمپ ها و … ، برای استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی تیراندازی حباب ، حباب قهرمان3D ، Bubble Hero 3D

بازی گذرگاه حباب قهرمان سه بعدی می تواند در همه سیستم عامل ها به کار برود با حداقل نسخه های (0) در ویندوز ، اندروید و آیفون می باشد.

توضیح کوتاه در مورد گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

 سایر بازی های گذرگاه و پازل در آیکن های زیر است شروع کنید ، بازی کنید و لذت ببرید.

Mixed World ، جهان مختلط
بازی گذرگاه حباب قهرمان ، Angry Gran ، عصبانی مادربزرگ
لطفا به من آب بده ، Water Me Please!
Pomme Pomme ، بازی گذرگاه حباب قهرمان ، سیب سیب

جهت مشاهده انواع مختلف بازی ها در اینجا وارد شوید. در صورت دلخواه شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست