بازی گذرگاهی حباب قهرمان سه بعدی

Bubble Hero 3D

بازی حباب قهرمان سه بعدی این است که با تلاش برای آزاد کردن موشهای شایان ستایش ، در صداهای رضایت بخش حبابها لذت ببرید و با این کار به قهرمان حباب تبدیل شوید. تمام موش ها را از حباب های خود رها کنید و به مرحله بعدی 80 سطح چالش برانگیز و اعتیاد آور بروید. بازی گذرگاه حباب قهرمان را امتحان کنید و آن را دوست خواهید داشت.

نوع بازی حباب قهرمان سه بعدی ، پازل و گذرگاهی طاقدار است بازی با موش ها و ترکوندن حباب های رنگانگی و شفاف و پمپ ها و … ، برای استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی تیراندازی حباب ، حباب قهرمان3D ، Bubble Hero 3D

بازی گذرگاه حباب قهرمان سه بعدی می تواند در همه سیستم عامل ها به کار برود با حداقل نسخه های (0) در ویندوز ، اندروید و آیفون می باشد.

توضیح کوتاه در مورد گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

 سایر بازی های گذرگاه و پازل در آیکن های زیر است شروع کنید ، بازی کنید و لذت ببرید.

Mixed World ، جهان مختلط
بازی گذرگاه حباب قهرمان ، Angry Gran ، عصبانی مادربزرگ
لطفا به من آب بده ، Water Me Please!
Pomme Pomme ، بازی گذرگاه حباب قهرمان ، بازی دخترانه و پازل سیب سیب

جهت مشاهده انواع مختلف بازی ها در اینجا وارد شوید. در صورت دلخواه شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست