دارت سه بعدی

Daret 3D

دارت سه بعدی یه بازی معروف کلاسیکی که حالا در دستگاهتون به صورت سه بعدی زیبا نمایان می شود ، سعی کنید حریفتان را در صدها سطح شکست دهید یا میتونید فقط با دوستانتان در یک دستگاه بازی کنید ، برای کسب یک امتیاز ، فقط دارت را پرتاب کنید ، در شروع این بازی خیلی آسون به نظر می رسد ولی به مرور در روند به سطوح بعدی سخت تر می شود.

نوع بازی دارت سه بعدی ، کلاسیک و گذرگاه و اسپرت است در این بازی به دقت زیادی زوایا و هندسی نیاز دارد، برای استارت روی تصویر زیر کلیک کنید.

 دارت سوم ، 3D DARTS ، بازی آنلاین

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی های کلاسیکی ، اسپرت و گذرگاه در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

Neon Blitz ، بازی آنلاین ، بازی گذرگاه و ورزشی نتون بلیتز
بازی آنلاین ، تغییر رنگ ، Switch Colors
Street Ball Jam ، توپ جام خیابانی ، بازی آنلاین
Cricket Hero ، پای شل چینکو ، Flappy FootChinko

جهت مشاهده بازی های بیشتر در اینجا وارد کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست