در وبلاگ مقاله های زیر شامل اطلاعاتی در مورد دنیای بازی ها ارائه شده است در خواندن این وبلاگ و مقاله ها با ما همراه باشید و امیدوارم برای شما کاربران عزیز مفید بوده باشد در صورت سوال و پیشنهاداتی که به گسترش دانش ما و شما کمک کنند می توانید در فرم بخش تماس با ما پر کنید در اولین وقت پاسخ گویی شما هستیم ، در صورت نیاز میتوانید به شبکه اجتماعی ما دسترسی پیدا کنید.

HTML5 ، HTML

HTML چیست ؟

واژه HTML مخفف شده عبارت Hyper Text Markup Language است و به معنای زبان نشانه گذاری فوق متن می‌باشد. Html زبان استاندارد طراحی سایت است که برای تولید محتوا به شبکه دنیای وب به کار میرود. در آخر تمام کدهای صفحات را به کدهای HTML  عوض کرده و به وسیله مرورگر نشان داده می‌شوند باعث می شود که هیپ کدام از کدها از قبیل کدهای asp و pup  نمی توانند در مرورگرها شناخت پیدا کنند فقط کد قابل درک برای آنان HTML  می باشد.

بیشتر بخوانید

وبلاگ ، آشنایی با بازی آنلاین

آشنایی بیشتر با بازی آنلاین 

بازی آنلاین در همه جای اینترنت به طور جزئی و یا کاملی وجود دارند، در همه نوع سیستم ها و دستگاهها از جمله رایانه های شخصی و دستگاه های کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و تلفن همراه … که دسترسی به اینترنت دارند موجود است مخاطبان به راحتی میتواند دسترسی پیدا کنند.

بیشتر بخوانید

فهرست