بازی ماجراجویی اسلحه های آلفا

Alpha Guns

اسلحه های آلفا یک تیرانداز پیمایشگر دوبعدی با گیم پلی کلاسیک و مکانیک های بی نظیری . به عنوان سربازی از بهترین نیروهای نخبه ای بازی کنید!

نوع بازی Alpha Guns ، ماجراجویی است افرادی که علاقه مند به بازی هایی با اسلحه دارند این بازی در اختیار آنهاست ، با یه بار کلیک روی تصویر زیر استارت بزنید.

Alpha Guns ، بازی آنلاین ، اسلحه های آلفا

توضیح کوتاه درباره بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد.همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.
تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز می شود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه وفراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.
بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

سایر بازی هایی که بیشترین کاربران لذت بردند در آیکن های زیر می باشد با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی استارت می شود، لذت ببرید.

لطفا به من آب بده ، Water Me Please!
Journey Fox ، بازی آنلاین ، سفر روباه
بازی گذرگاه حباب قهرمان ، Angry Gran ، عصبانی مادربزرگ
بازی ماجراجویی پادشاه دزدان ، بازی آنلاین ، پادشاه دزدان ، KING OF THIEVES

جهت مشاهده انواع مختلف بازی ها در اینجا وارد کنید و شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست