بازی ورزشی قهرمان کریکت

Cricket Hero

آیا برای تست زمان واکنش و عکس العملتون را آماده هستید ؟ بازی Cricket Hero با هیجان و وجد بودن بازیکن کریکت روبرو خواهید شد. علاوه بر توپ های کریکت معمولی ، ممکن است موارد دیگری نیز به شما منتقل شود.

 نوع بازی Cricket Hero ، ورزشی است افرادی که توانایی سرعت العمل بالایی دارند این بازی مناسب آنهاست و سایر افراد هم می تواند برای تست سرعت العمل و در صورت تقویت و علاقه دست به این بازی بزنند برای شروع بازی روی تصویر زیر کلیک کنید.

Cricket Hero ، بازی آنلاین ، قهرمان کریکت

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی های ورزشی در آیکن های زیر است بازی کنید و لذت ببرید.

Street Ball Jam ، توپ جام خیابانی ، بازی آنلاین
Cricket Hero ، پای شل چینکو ، Flappy FootChinko
بازی اسپرن دانک فنری، Bouncy Dunk
Cricket Hero ، Neon Blitz ، بازی آنلاین ، رعدآسا نئون

برای دیدن بازی های بیشتر اینجا وارد کنید و در صورت دلخواه شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید

1 دیدگاه. جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست