بازی ورزشی پای شل چینکو

Flappy Foot Chinko

یک بازی فوتبال کاملاً اعتیاد آور به فوتبال است. این بازی 2 حالت بازی دارد ، در حالت اول داستان می توانید 7 مسابقات بین المللی کسب کنید. حالت بعدی مهارت همگام سازی شما را به چالش می کشد. شیر برای ضربه زدن به توپ ، ضرب و شتم رقبای خود ، گول زدن همه موانع و به ثمر رساندن اهداف حماسی….

نوع بازی Flappy FootChinko ، گذرگاه و ورزشی است به طوری که کاربران با علاقه خود پی به این نوع بازی ببرند با نهایت لذت همواره است.

میخواهید شروع کنید روی تصویر زیر بزنید!

Flappy FootChinko ، پای شل چینکو

کاربران عزیز در صورت استفاده از این بازی میتوانید برای سهولت دسترسی ، لینک این بازی در برنامه یادداشت دسکتاپ ، گوشی یا تبلت ذخیره کنید و نیز میتوانید شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

اگرمی خواهید به بازی های دیگر سر بزنید اینجاست .

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست