بازی پازلی سنگهای قیمتی

Gemcrafter

در سفر خود به Gemcrafter بپیوندید برای انجام تطبیق سه نوع از انواع سنگ های قیمتی و به دست آوردن گنج آماده شوید آیا چیزی برای تبدیل شدن به Gemcrafter واقعی که لازم است ، رو دارید؟

نوع بازی Gemcrafter ، پازل است افراد علاقه به بازی پازلی می توانند در تصویر زیر را زده و بازی کنند و نیز می توانند این بازی را به اشتراک بگذارند

Gemcrafter ، بازی آنلاین ، سنگهای قیمتی

کاربران گرامی در صورت تمایل بعد از استفاده این بازی، میتوانید لینک این بازی را جای دیگر ذخیر کنید و نیز میتوانید شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید .

جهت مشاهده بازی بیشتر در اینجاست .

توضیح مختصر در مورد بازی آنلاین پازل

پازل یعنی هرچیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید.
بازی های پازل بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود
بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.
انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل می باشد که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.
بازی های پازل می توانند شامل موارد زیر باشند:
مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان
محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوعی
مقابله با زیادی پیچیدگی های معماها که بر روی معماهای قبلی ایجاد می شوند
حل معماها در سریع ترین زمان
تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان
فکر کردن به بیرون جعبه بازی پازل.

1 دیدگاه. جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست