Go Chicken Go

برو مرغ برو

مرغهایی که از مزرعه پر از شرور خود فرار کرده اند و آخرین مانع بین آنها و یک زندگی ابدی آزادی همیشگی ، یک بزرگراه پر از وسیله نقلیه ها و جوی پر از چوبهاست. مهارت های پیروز شدن خون ریزی های مرغ ها و کامیون را تست کنید. 25 مرغ زندگی خود را در دستان قابل اعتماد شما قرار می دهند. برو مرغ با جرات و شجاعت برو!

نوع بازی Go Chicken Go ، کلاسیکی است این بازی نیاز به داشتن جرات و سرعت العملی بالایی دارد و افرادی که شجاعت و جراتی در زندگی خود تجربه کردند این بازی لذت بخشی برای آنهاست ، جهت استارت این بازی روی تصویر زیر کلیک کنید و لذت ببرید.

Go Chicken Go ، بازی آنلاین ، برو مرغ برو

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر انواع بازی های کلاسیک شامل آیکن های زیر است با یک بار کلیک روی تصاویر زیر، بازی استارت می شود ، لذت ببرید.

BEACH BOWLING 3D ، بازی آنلاین ، ساحل بولینگ 3دی
Mafia Billiard Tricks ، ترفندهای بیلیارد مافیا
بازی آنلاین کلاسیکی و پازل طناب را ببر ، Cut The Rope
بازی آنلاین ، حمله مارپیچ ، Helix Blitz

برای دیدن انواع مختلف بازی های آنلاین در اینجا وارد شوید ، در صورت تمایل به پیچ اینستاگرام ما سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست