بازی ورزشی حمله رعدآسای نئون

Neon Blitz

برای پرش نئون روی صفحه بزنید یا از ماوس استفاده کنید از همه دشمنانی که باعث از بین رفتن نئون می شود دوری کنید هدف این بازی کسب بیشترین امتیاز است ، آیا میتونید چندتا جهشی رو بدست بیارید ؟

نوع بازی Neon Blitz ، اسپرت و گذرگاه طاقدار است در واقع این بازی نیاز به دقت و سرعت العمل بالایی دارد افرادی که میخواد سرعت العملی خود را  تست کنند این بازی مناسب آنهاست ، برای شروع بازی روی تصویر زیر بزنید امیدوارم لذت ببرید.

Neon Blitz ، بازی آنلاین ، رعدآسا نئون

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

بقیه بازی های ورزشی که مورد علاقه افرادی هستند و لذت ببرند درآیکن های زیر است ، امیدوارم خوشتون اومده باشد.

بازی آنلاین ، دارت سوم ، 3D DARTS
Cricket Hero ، بازی آنلاین ، قهرمان کریکت
Mafia Billiard Tricks ، ترفندهای بیلیارد مافیا
اسکیت قهرمان ، Skating Hero

جهت بازید انواع مختلف بازی های آنلاین در اینجا وارد شوید و در صورت تمایل به پیچ اینستاگرام ما سر بزنید.

2 دیدگاه. جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست