بازی پازل دخترانه سیب سیب

pomme pomme

میوه را روی ترامپولین بیندازید و با خیال راحت آنها را به آبمیوه گیری برسانید.برای امتیاز زیادی ، دیوانه وار چند برابر درست کنید ، از بمب ها فرار کنید و به دنبال مکانهای جدید آبدار باشید و آنها را کشف کنید!

نوع بازی pomme pomme ، پازل و دخترانه است هر کسی که این نوع بازی خوشش اومده باشه این بازی در اختیار شماست با زدن روی تصویر زیر همراه با نهایت لذت بازی کنید

Pomme Pomme ، بازی آنلاین ، سیب سیب

کاربران عزیز ! درصورت استفاده از این بازی برای روند ادامه میتوانید لین این بازی در جایی که امکان ذخیره کردن داشته باشد و یا برنامه یادداشتی در دسکتاپ ، تبلت و گوشی را دخیره کنید و نیز می توانید شبکه اجتماعی مار را دنبال کنید.

برای مشاهده همه نوع بازی میتوانید در اینجا وارد کنید.

توضیح مختصر در مورد بازی آنلاین پازل

پازل یعنی هرچیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید.
بازی های پازل بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود
بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.
انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل می باشد که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.
بازی های پازل می توانند شامل موارد زیر باشند:
مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان
محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوعی
مقابله با زیادی پیچیدگی های معماها که بر روی معماهای قبلی ایجاد می شوند
حل معماها در سریع ترین زمان
تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان
فکر کردن به بیرون جعبه بازی پازل.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست