بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی

Rabbit Samurai

خرگوش سامورایی برای کمک به سنسی خود در یک ماجراجویی بزرگ قرار دارد ، هدف شما پیدا کردن همه موش ها و نجات آنها از بند گرگ است ، برای پرواز روی زمین از طناب و قلاب چنگ زدن استفاده کنید، خود را از توپ نینجا پرتاب کنید ، همه هویج را جمع کنید و کریستال های پنهان را پیدا کنید، از سنبله های خطرناک خودداری کنید.

نوع بازی خرگوش سامورایی ، ماجراجویی است کاربرانی که علاقه به بازی پرماجراست این بازی در اختیار شماست ، برای استارت بازی  کافی است یکبار روی تصویر زیر بزنید.

بازی Rabbit Samurai، آنلاین ، خرگوش سامورایی

قابل استفاده از بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد.همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.
تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز می شود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه وفراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.
بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

سایر بازی ها مثل بازی مذکور که ماجراجویی است در آیکن های زیر است ،جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصاویر زیر کلیک کنید، البته وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید ، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین ، به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی پادشاه دزدان
بازی ماجراجویی زمین سنگلاخی، BADLAND
تیراندازی با کمال قوس چوبی ، Bois d'Arc: Bow Shooting
بازی ماجراجویی زمین سنگلاخی ، Valiant Knight ، شوالیه شجاع
بازی آنلاین ، زمینهای تاریکی ، Dark Lands

کاربرانی که این بازی را دوست دارد و برای ادامه این بازی جهت دسترسی راحت تر ، لینک این بازی در جایی مثلا برنامه یادداشت سیو کنند و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را نیز دنبال کنید.

جهت مشاهده انواع مختلف بازیها روی کادر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست