بازی اسپرت توپ جم خیابانی

Street Ball Jam

بازی بسکتبال تک لمسی با گیم پلی بی پایان … باز کردن همه توپ ها ، به دست اوردن کریستال برای باز کردن زمین اضافی ، از توپ جام خیابانی لذت ببرید!

نوع بازی توپ جام خیابانی ، ورزشی است . هرکسی به بازی ورزشی علاقه دارند روی تصویر زیر را زده و استارت کنید و نیز میتوانید این نوع بازی با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Street Ball Jam ، توپ جام خیابانی ، بازی آنلاین

کاربران گرامی و دوستدار ما ! اگر در اوقاتی که این بازی قطع کرده باشید میتوانید برای دسترسی راحت تر و سریع تر لینک بازی های مدنظر خود را در جایی مثلا برنامه یادداشت در لپ تاپ و تبلت و گوشی  سیوکرده یا شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید .

برای دیدن همه انواع بازی در اینجا کلیک کنید.

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست