Switch Colors

تغییر رنگ ها

روی توپ ضربه بزنید و از هر رنگ برای عبور کردن از آن ، الگوی رنگ را دنبال کنید! مواظب باشید که از رنگ اشتباه عبور نکنید که با اشتباه کردن مجبور میشید بازی رو از اول شروع کنید.

نوع بازی Switch Colors ، گذرگاه طاقدار است ، بازی است رنگ رنگی ، دلچسب و باحال و در عین سادگی و نیاز به حواس جمعی هم دارد ، جهت استارت بازی روی تصویر زیر بزنید.

بازی آنلاین ، تغییر رنگ ، Switch Colors

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های باسکه ، پرتاپ کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

بازی های گذرگاه طاقدار باحال در تصاویر زیر است با کلیک روی تصاویر زیر به طور مستقیم بازی شروع می شود بعد از ورود به شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن روی دکمه Skip وارد بازی می شوید. لذت ببرید.

بازی آنلاین ، هدف شیر لوکس ، Target Tap Deluxe
Dot Snap Battle ، بازی آنلاین ، شلیک نقطه
خانه ، home ، Flappy FootChinko
بازی ماجراجویی magikmon ، ، Run Canyon

جهت دیدن بازی های بیشتر در اینجا وارد شوید ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست