آشنایی بیشتر با بازی آنلاین 

بازی آنلاین در همه جای اینترنت به طور جزئی و یا کاملی وجود دارند، در همه نوع سیستم ها و دستگاهها از جمله رایانه های شخصی و دستگاه های کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و تلفن همراه … که دسترسی به اینترنت دارند موجود است مخاطبان به راحتی می تواند دسترسی پیدا کنند.

آشنایی با بازی های آنلاین انرژی20البته در دهه 90 اینترنت پرسرعت به وجود آمد این موجب شد اکثریت از بازی آنلاین استفاده کردند و روز به روز به گسترش این نوع بازی ها افزودند از جمله ساخت و انتشار سبک های متفاوت بازی هایی با گرافیگ  و داستان بالایی شد حتی به پلتفرم های جدید مانند مبایل هم کشیده شدند که در حال حاضر از بهترین بازی آنلاین ، بازی HTML5  ،که جدیدترین تکنولوژی است در حال توسعه و پیشرفت می باشد که برای اطلاعات بیشتر راجع به این موضوع ، اینجا توضیح داده شده است.

نکات مهم آشنایی بیشتر با بازی آنلاین

اما نکات مهمی که باید توجه نمود برای سالم بازی کردن بازی آنلاین و آشنایی بیشتر با بازی آنلاین ، به موارد زیر اشاره کنیم که با امن ترین حالت ممکن از بازی کردن این نوع بازی اطمینان حاصل کرده و لذت برده می شود.

نصب آنتی ویروس

یکی از نخستین و اصلی ترین کارهایی که در دستگاه کامپیوتر و گوشی همراه خود باید انجام دهید نصب آنتی ویروس است . به طوری که وقتی وارد سایت نامعتبر شوید آنتی ویروس به شما هشدار میدهد که نگران هکر و ویروس خود نباشید و با خیال راحت بازی کنید.

استفاده درست از وبسایت اصلی و تبلیغات بازی ها

اگر حس کردید مشکلی در بازی آنلاین شما وجود دارند به جای باز کردن لینک های تبلیغاتی و ایمیل ، مستقیما وارد سایت اصلی شرکت خود شوید و اطمینان حاصل کنید البته قبل از شروع بازی خود ، معمولا لینک های ناشناخته و تبلیغاتی نشان میدهند بهتر است هیچ گاه روی این نوع لینک ها کلیک نکنید.

انتخاب مناسب بازی آنلاین

اگر دوست دارید از وقت خود لذت ببرید ولی نمی دانید چه نوع بازی انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد ، بهتر است کمی در این باره تحقیق کنید . انتخاب بازی نامناسب میتواند شما را از همه بازی ها دلسرد کنند ، این درست نیست زیرا بسیاری از بازی های آنلاین بسیار هیجان انگیز و جذاب هستند که میتوانید از وقت و روز خود ، بهترین استفاده را ببرید اما برای انتخاب صحیح این نوع بازی چه باید بکنیم ؟ بررسی رتبه بندی ، اکثریت پلتفرم های بازی دارای رتبه بندی کاربران است اگر رتبه بندی یک بازی دارای کمتر از 4 است ممکن است به اندازه کافی ایده ی خوبی نباشد فقط وقت شما را از دست می دهد به همین دلیل اولین کاری که میخواهید انجام دهید قبل از اینکه بازی خود را شروع کنید رتبه بندی های بازی خود را تحقیق کنید. خواندن نظرات ، بازخورد ها و نظرات بازیکنان و کاربران که روی یک بازی مینویسند ، می تواند به شما دید کلی در مورد بازی کمک کند مخصوصا اگر بازی دارای رتبه بندی نباشد می تواند بسیار حیاتی باشد.

در کل بازی کردن بازی آنلاین می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز و لذت بخش باشد اما رعایت نکردن این مواردی که در بالا توضیح داده ، موجب اتفاقات ناگوار و تجربیات تلخی برای شما می شود.

استارت بازی آنلاین

جهت استارت بازی آنلاین کافی است یک بار روی تصاویر زیر کلیک کنید و  وقتی با تبلیغاتی روبرو شوید با زدن کادر Skip Ad در پایین و سمت چپ ، به بازی خود ادامه می دهید و در صورت تمایل جهت ادامه بازی ها ، لینک بازی ها را در جایی مثلا برنامه یادداشت کپی و پیست کنید .

بازی هنری ناخن شاهزاده خانم
بازی پازل قطره قطره
بازی تخته ای شکافهای مگا
بازی ماجراجویی کلانتر شگفت انگیز
بازی کلاسیک برو مرغ برو

جهت مشاهده انواع مختلف بازی ها روی دکمه ی زیر کلیک کنید .

در صورت تمایل جهت دسترسی راحت تر به بازی ها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست