بازی ماجراجویی باحال اجرایی کانیون

Run Canyon

در این بازی ، در مسیری دره های بزرگی ، عجیب و غریب رانندگی کنید ، بازی ماجراجویی اجرایی کانیون دارای 30 سطح که با روند به سطوح پیشرفته از طریق زنده ماندن درکانیون و باز کردن وسایل نقلیه جدید می باشد.

نوع بازی اجرایی کانیون ، گذرگاهی و ماجراجویی و ورزشی است به طوری که داستان زندگی درکانیونی که همیشه پرریسک وجود دارد ،  رو تجربه می کنید ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید امیدوارم لذت ببرید.

بازی ماجراجویی اجرایی کانیون

قابل استفاده از بازی ماجراجویی اجرایی کانیون در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر در مورد بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد.همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.
تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز میشود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه و فراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست
بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.

بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

سایر بازی ها مثل بازی مذکور که ماجراجویی است در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گذرگاهی پرش جو میمون
بازی ورزشی سوارکاری هود
بازی پازل گرفتن سیب 2
بازی پازل جهان مختلط
بازی ماجراجویی پادشاه دزدان

برای دیدن بازی های بیشتر در منوی فهرست بخش بازی آنلاین رو بزنید در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست