بازی رانندگی طولانی در کانیون

بازی رانندگی طولانی در دره کانیون (Run Canyon) بازی های پر از ریسک و هیجانی است. در مسیری دره های بزرگی، عجیب و غریب رانندگی کنید. بازی ماجراجویی اجرایی کانیون دارای 30 سطح که با روند به سطوح پیشرفته از طریق زنده ماندن در دره کانیون و باز کردن وسایل نقلیه جدید است.

نوع این بازی، گذرگاه و ماجراجویی و ورزشی است، به طوری که داستان زندگی در دره کانیون که همیشه پر از ریسک وجود دارد،  رو تجربه می‌کنید. جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی HTML5 نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید. امیدوارم لذت ببرید.

بازی رانندگی طولانی در دره کانیون

قابل استفاده از بازی رانندگی در دره کانیون در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر در مورد بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد. همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی، مالی یا روانشناختی همراه باشد، استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.

تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز می‌شود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه و فراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست.

تعریف جزئی بازی ماجرایی

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود، به عهده می گیرد. این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.

بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد. در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

سایر بازی ها مانند بازی رانندگی طولانی در کانیون

سایر بازی ها مثل بازی رانندگی طولانی در کانیون که ماجراجویی است، در تصاویر زیر است. جهت استارت روی هر یک از تصاویر زیر کلیک کنید، وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می‌شوید، با کلیک کردن روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه دهید. این بازی های HTML5 نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید.

بازی میمون موز خور با پرشی به هوا
بازی ورزشی سوارکاری هود
بازی آنلاین پازل
بازی پازل جهان مختلط
بازی ماجراجویی پادشاه دزدان

برای دیدن بازی های بیشتر در منوی فهرست بخش بازی آنلاین کلیک کنید. در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست