بازی انلاین کامپیوتر و گوشی زمینهای تاریکی

روش این بازی انلاین کامپیوتر و گوشی زمینهای تاریکی اینه که  از دشمنان و تله های خطرناک فرار کنید.بازی زمینهای تاریکی یک بازی اکشن دونده ای نبرد است، در واقع در سفرهای حماسی نیروهای شیطانی که زمین را خراب کرده اند، را شکست دهید و قهرمانی خود را به دست بیاورید.

نوع بازی زمینهای تاریکی، ماجراجویی است که همواره درحال جنگ و خونریزی دشمنانی در این بازی میبینید. جهت استارت کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی که html5 است، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید. امیدوارم لذت ببرید.

بازی انلاین کامپیوتر و گوشی زمینهای تاریکی

قابل استفاده از بازی ماجراجویی زمینهای تاریکی  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد. همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.

تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز میشود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه و فراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست.

تعریف دقیق تر در مورد بازی ماجرایی

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.

سایر بازی انلاین کامپیوتر و گوشی

مثل بازی مذکور که ماجراجویی است در آیکن های زیر است. میتوانید هم در کامپیوتر هم در مبایل بازی کنید.  جهت استارت روی هر یک از تصاویر زیر کلیک کنید. این بازی ها که html5 هستند، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید. وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی پادشاه دزدان
بازی پازل جهان مختلط
بازی ماجراجویی شوالیه شجاع
بازی ماجراجویی magikmon
بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی

جهت مشاهده بازی های بیشتر در کادر زیر وارد کنید.

برای دسترسی سریع تر و راحت تر با بازیها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست