بازی ماجراجویی زمینهای تاریکی

Dark Lands

در این بازی از دشمنان و تله های خطرناک فرار کنید ، بازی زمینهای تاریکی یک بازی اکشن دونده ای نبرد است در واقع در سفرهای حماسی نیروهای شیطانی که زمین را خراب کرده اند را شکست دهید و قهرمانی خود را به دست بیاورید.

نوع بازی زمینهای تاریکی ، ماجراجویی است که همواره درحال جنگ و خونریزی دشمنانی در این بازی میبینید ، جهت استارت کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید امیدوارم لذت ببرید.

بازی ماجراجویی زمینهای تاریکی

قابل استفاده از بازی ماجراجویی زمینهای تاریکی  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد.همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.

تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز میشود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه و فراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست.

تعریف دقیق تر در مورد بازی ماجراجویی

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.

سایر بازی های ماجراجویی

مثل بازی مذکور که ماجراجویی است در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی پادشاه دزدان
بازی پازل جهان مختلط
بازی ماجراجویی شوالیه شجاع
بازی ماجراجویی magikmon
بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی

جهت مشاهده بازی های بیشتر در کادر زیر وارد کنید.

برای دسترسی سریع تر و راحت تر با بازیها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست