بازی ماجراجویی زمین سنگلاخی

Badland

بازی زمین سنگلاخی بازی است که در یک جنگل زرق و برق دار پر از ساکنین مختلف ، درختان و گل ها جای گرفته است. اگرچه به نظر می رسد جنگل از یک افسانه زیبا خارج شده است ، اما اینطور نیست . بازیکن یکی از ساکنان جنگل را کنترل می کند تا بفهمد چه اتفاقی می افتد که تعداد حیرت انگیزی از تله ها و موانع تخیلی در راه را کشف می کند.

نوع بازی زمین سنگلاخی ، ماجراجویی است پر از ریسک و استرس و سرعت و دقت زیادی دارد هر بازیکنی این بازی را به هدف رسانده باشد یک برنده واقعی است. جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی ماجراجویی زمین سنگلاخی

بازی زمین سنگلاخی قابل کاربردی با حداقل نسخه در سیستم عامل های ویندوز (0) ، اندروید (5) ، آیفون (9) می باشد.

ویدیوی کوتاه بازی زمین سنگلاخی در زیر ببینید :

                                                         

توضیح مختصر در مورد بازی ماجراجویی

ماجراجویی به معنی کلی تجربه‌ ای است هیجان آور و غیرعادی.  یک فرد دارای مسئولیتی ممکن است خطرپذیر و ریسکی با یک نتیجه بی اثر مانده باشد.همچون جهانگردی، کوهنوردی یا شرکت در ورزش‌های پرخطر. بنابراین در می یابیم که به هرگونه  شجاعانه و پرجرات  که با خطر جسمی ، مالی یا روانشناختی همراه باشد استفاده می‌شود مثل یک داد و ستد پرریسکی، یک رابطه عاشقانه، یا دیگر مسئولیت‌های بزرگ در زندگی.
تجربه‌های ماجراجویانه باعث ایجاد انگیزه می شود که ممکن است انگیزه منفی یا انگیزه مثبت در روان آدمی بروز می شود و بر طبق قانون یرکس دادسن ‏که می‌گوید این انگیزه ماجراجویی می‌تواند آسیب‌رسان و دردناک باشد برای بعضی از آدم ها ممکن است این ماجراجویی را تبدیل به یک تعقیب و کورکورانه وفراری از درون خود می‌شود. که هلن کلر می‌گوید:  زندگی یا یک ماجراجویی جسورانه است یا هیچ نیست

بازی ماجراجویی یک بازی ویدئویی است که در آن بازیکن نقش یک شخصیت اصلی را در یک داستان تعاملی که توسط اکتشاف و حل پازل رانده می شود ، به عهده می گیرد.این سبکی تمرکز بر روی داستان اجازه می دهد تا آن را به منظور جلب به شدت از دیگر روایت مبتنی بر رسانه ها، ادبیات و فیلم ، شامل طیف گسترده ای از ژانرهای ادبی.
بازی های ماجراجویی اولیه که در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 توسعه یافته بودند به صورت متنی بودند و از پارسرهای متنی برای ترجمه ورودی بازیکن به دستورات استفاده می کردند البته با افزایش و توسعه رایانه های شخصی با گرافیک بهتر ، قالب گرافیکی بازی ماجراجویی رایج شد ، در ابتدا با تقویت دستورات متنی بازیکن با گرافیک ، اما خیلی زود به سمت رابط های نقطه ای و کلیکی حرکت کرد.

سایر بازی های ماجراجویی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ماجراجویی کلانتر شگفت انگیز
بازی ماجراجویی magikmon
بازی ماجراجویی شوالیه شجاع
بازی پازل جهان مختلط

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست