بازی ماجراجویی پادشاه دزدان

King of Thieves

روش بازی پادشاه دزدان فرو بردن در سیاه چاله های دشمنان و به سرقت بردن گنج های آنهاست ، در این بازی ثابت کنید که باهوش ترین و ماهرترین هستید و مواظب این بازی اعتیاد آور باشید که ممکن است منجر به افزایش تعداد زیاد دوستان خود شوید.

نوع بازی پادشاه دزدان ، ماجراجویی است هیجانی و همراه با لذت بردن جذب رقابت زیادی خود می شوید مراقب باشید در بین رقبا نبازید ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر کلیک کنید.

بازی ماجراجویی پادشاه دزدان

قابل استفاده از بازی ماجراجویی پادشاه دزدان در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی ماجراجویی پادشاه دزدان در زیر را ببینید:

                                                 

بازی پادشاه دزدان چه جور بازی است؟

در بازی پادشاه دزدان ، شما از سکویی به سکو دیگر می پرید ، از دیوارها می پرید تا کمی بیشتر از این ارتفاع بگیرید. از این موجود خطرناک دوری کنید ، تمام سکه های طلا را که در این راه می یابید به سرقت ببرید تا بهترین دزد دنیا شوید و ثروت کسب کنید. حتی می توانید با مجوز از تابلوی رهبران داخلی بازی در سراسر جهان با بازیکنان رقابت کنید.

این از همان توسعه دهنده ای است که Cut the Rope را که به طور بی نهایت قابل تکرار است ، برای ما به ارمغان آورده است ، بنابراین شما یک تجربه اکشن هیجان آوری را تضمین می کنید. اگر در یک سطح خاص گیر افتادید ، ناامید نشوید چون گاهی اوقات باید از اینجا دور شوید و به حالت اول برگردید تا از چالش های سختی رد کنید . همین الان در انرژی 20 بازی پادشاه دزدان را شروع کنید .

سایر بازی های ماجرایی مثل پادشاه دزدان

سایر بازی های ماجرایی مثل پادشاه دزدان در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گذرگاه احساس یتی
بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی
بازی ماجراجویی شوالیه شجاع
بازی ورزشی سوارکاری هود
بازی ماجراجویی کلانتر شگفت انگیز

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست