بازی تام و جری آنلاین و مارپیچ موشی

در این بازی تام و جری آنلاین (Tom & Jerry Mouse Maze)، پنیر در همه جا وجود دارد و جری در ماموریتی برای بدست آوردن همه اینها است! اما جری باید مواظب باشد چون تام سر راه است. راه های مسابقه ای جری در هماهنگی با فرار از تام به سطوح سرگرم کننده، بسته بندی و جمع آوری از پنیرها مشغول است.

نوع بازی مارپیچ موشی تام و جری ، پازل و گذرگاه است ساده ترین بازی که میتوانید ببینید، جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی که html5 است، نیاز به سرعت اینترنت بالایی دارد یا میتوانید فیلتر شکن خود را روشن کنید.

بازی تام و جری آنلاین و مارپیچ موشی

قابل استفاده از بازی مارپیچ موشی تام و جری در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد  بازی پازل

پازل یعنی هر چیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید. بازی های پازل، بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود.

بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.

انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل می باشد که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.

ویژگی های بازی های پازل

  • مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
  • تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان
  • محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوعی
  • مقابله با زیادی پیچیدگی های معماها که بر روی معماهای قبلی ایجاد می شوند
  • حل معماها در سریع ترین زمان
  • تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان
  • فکر کردن به بیرون جعبه بازی پازل.

سایر بازی های پازل

سایر بازی های پازل و گذرگاه طاقدار در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست و پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید. این بازی ها که HTML5 هستند، نیاز به سرعت اینترنت بالایی دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی پازل دخترانه آرامش لیا
بازی گذرگاه شلیک توپ
بازی گذرگاه تغییر رنگها
بازی گربه ای به نام سوکو
بازی پازل سنگهای قیمتی

برای دیدن بازیهای بیشتر اینجا کلیک کنید و در صورت تمایل جهت دسترسی راحتتر به بازیها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست