بازی اسکیت دخترانه 

بازی اسکیت دخترانه و قهرمانی ( Skating Hero )، بازی دخترانه باحال است. اگر می‌خواهید قهرمان شوید با سه برنامه رویدادی مرتبط با اسکیت بازی رقابت کنید. در بازی اسکیت قهرمانی، روی دکمه  های مطابق (یا کش رفتن) را بزنید زیرا آنها با شکاف بالا صف می شوند. حرکات خود را به طور کامل و تمرکز بالا انجام دهید تا نمره بیشتری کسب کنید و برنده شوید.

نوع بازی اسکیت قهرمانی ، ورزشی و گذرگاه است که نیاز به حرکاتی ماهر و دقت دارد. جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی که html5 است، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی اسکیت دخترانه و قهرمانی

قابل استفاده از بازی ورزشی اسکیت قهرمانی  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درباره بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند، مثل بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا برای تمرین سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است.

این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی، سالانه بازیهای جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند. در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار می گیرند.

سایر بازی مانند بازی اسکیت دخترانه

سایر بازیهای ورزشی و گذرگاه در آیکن های زیر است ، با یک بار کلیک کردن روی هر کدام از تصاویر زیر بازی شروع می شود. توجه کنید بعد از ورود به بازی وقتی با تبلیغاتی روبرو می شوید، روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین کلیک کنید و به بازی خود ادامه دهید. این بازی ها که html5 هستند، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی ورزشی جام جم خیابانی
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی
بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی
بازی کلاسیکی ساحل بولینگ سه بعدی
بازی کریکت آنلاین

برای دیدن بازی های بیشتر اینجا کلیک کن

کاربران عزیز در صورت استفاده از این بازیها برای دسترسی راحت تر ، لینک  بازیها در برنامه یادداشت دسکتاپ ، تبلت و گوشی ذخیره کنید و نیز می توانید شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست