بازی ورزشی جام جهانی پای چینکو

Foot Chinko World Cup

این بازی با ترکیبی منحصر به فرد از پاهای چینکو و پین بال دزدها در بازی های مختلف فوتبال را به نمایش می گذارد.

نوع بازی جام جهانی پای چینکو ، اسپرت و گذرگاهی است و ساده ترین بازی از بین همه بازیهای فوتبالی می باشد ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی ورزشی جام جهانی پای چینکو

قابل استفاده از بازی جام جهانی پای چینکو در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درباره بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد.
این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند.
در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی های ورزشی و گذرگاه

سایر بازی های ورزشی و گذرگاه در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی آنلاین بسکتبال
بازی رانندگی طولانی در کانیون
باز ی ورزشی پای شل چینکو
بازی ورزشی دانک فنری
بازی کریکت آنلاین

برای دیدن بازی های بیشتر اینجا کلیک کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست