بازی آنلاین ورزشی دانک بسکتبال

در بازی ورزشی تانک بسکتبال برای شلیک کردن ، نمره گرفتن و برنده شدن آماده باشید . بازی دانک بسکتبال باعث افزایش هیجان شما خواهد شد ، مهارت های خود را با برنده شدن در همه چالش ها امتحان کنید و بسکتبال های ویژه را برای افزایش قدرت ، دقت و مهارت خودتون بازی کنید.

نوع بازی دانک بسکتبال ، ورزشی و گذرگاه است و مناسب همه افرادی که به بازی با توپ بسکتبالی علاقه داشته باشند ، است . جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی ورزشی دانک فنری

قابل استفاده از بازی ورزشی دانک بسکتبال در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

بازیهای بسکتبال چیست؟

بسکتبال یکی از ورزشهای دیدنی جهان است . از بهترین و معتبرترین لیگ بسکتبالی ، در انجمن ملی بسکتبال آمریکای شمالی را میتوان یافت . البته نسبت به هر ورزش دوست داشتنی دیگر ، این بازی باعث جریان همیشگی بازی های ویدیویی شده است که هر کدوم از اینها اقدامات داخلی را در یک گیم یا کنسول خانگی تکرار می شود . در بین ورزشهای بسکتبال امروزی که همه ما می شناسیم .

تاریخ بازی بسکتبالی

برای اولین بار بیش از 100 سال پیش در ماساچوست توسعه یافت . این به گونه ای طراحی شده که یک جایگزین امن تری برای فوتبال باشد اما با گذشت زمان به تدریج رشد کرد و خود به خودی محبوبیت پیدا کرد و در دانشگاه ها و سپس در گروه حرفه ای جایگاه رقابتی کسب کرد. در اوایل ، بسکتبال از سبد میوه ای و توپ های فوتبالی استفاده می کرد  تا اینکه بازیکنان از بازتاب توپ از این سبد صدمه دیدند و بعد از یه مدت با استفاده از توری و صندلی های تخته پشتی به قلابهای فلزی روی آوردند . بازی بسکتبالی تا حد زیادی محبوبیت خود را پیدا کرده بودند زیرا می توانستند در یک فضای کوچک بازی کنند ، در زمان جنگ جهانی اول موقعی که ارتش ایالات متحده در سرزمین اصلی اروپا می جنگید بازی میکردند و بازی های خود را در اوقات فراغت انجام می دادند.

بازی های ویدیویی بسکتبال

بازی های ویدیویی بسکتبال از واقع بینانه مثل بازی محبوب  NBA2K گرفته تا بازی های به سبک کارتونی مانند NBA jam در بر میگیرد . بسکتبال که ورزشی پر طرفدار است ، جای تعجب نیست که راه خود را در چنین طیف گسترده ای از بازیهای ساده و ظریفی گرفته تا به سبک پیچیدگی پیدا کرده است .

بازی بسکتبالی انرژی20

اگر دوست دارید یکی از فعالیت های بسکتبالی در دستگاه تلفن همراه یا رایانه ای خود داشته باشید ، در سایت انرژی20 مجموعه بازیهای بسکتبال وجود دارد که روشی فوق العاده برای انجام آن فراهم میکند . هرچه سلیقه داشته باشید HTML5 به شما امکان میدهد از لحاظ گیم پلی مبتنی بر بسکتبال لذت ببرید به صورت دلخواه چه در موبایل چه در رایانه بازی کنید هیچ نرم افزاری برای نصب یا ذخیره سازی برای حافظه وجود ندارد ، به راحتی بازی موردنظر خود را انتخاب کنید و با یکبار کلیک وارد شوید .

منبع : www.gamepix.com

سایر بازی های ورزشی

سایر بازی های ورزشی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ورزشی دانکها رها کن
بازی ورزشی پرش نئون
بازی کلاسیکی ساحل بولینگ سه بعدی
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی
بازی اسکیت دخترانه باحال

برای دیدن بازی های بیشتر در اینجاست ، در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست