بازی آنلاین ورزشی سهام  ماشین قهرمانی

Stock Car Hero

همانطور که در سری ماشین های سهامدار مسابقه میدهید که در سراسر آمریکای شمالی رقابت کنید. برنده شدن در ترافیک ، گوشه و کنار آزادراه ها و جمع آوری سکه ها و ماشین خود را برای مسابقه بعدی به روز کنید.

نوع بازی سهام ماشین قهرمانی ، ورزشی می باشد افرادی که علاقه به رانندگی حرفه ای دارند این بازی برای آنها آماده است ، جهت استارت بازی کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی

قابل استفاده از بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی سهام ماشین قهرمانی در زیر ببینید:

                       

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

منبع : WWW.ENERGY20.IR

سایر بازی های ورزشی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی اسکیت دخترانه باحال
بازی بیلیارد مافیا آنلاین
بازی ورزشی پرش نئون
بازی ورزشی جام جم خیابانی
بازی کریکت آنلاین

برای دیدن بازیهای بیشتر در کادر زیر وارد شوید .

در صورت دلخواه برای دسترسی سریعتر و راحتتر به بازیها اینستاگرام ما را فالو کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست