بازی آنلاین بسکتبال

بازی آنلاین بسکتبال، بازی جذاب و دیوانه‌کننده است که هرکسی بازی کند لذت می‌برد. با دقت توپ به حلقه‌ها شلیک کنید تا توپ‌های جدید را باز شود. سعی کنید به یک ستاره بسکتبالی تبدیل شوید.

نوع بازی آنلاین بسکتبالی، گذرگاه و ورزشی است. در این بازی نیاز به‌دقت گوشه و زوایای هندسی دارد که بسیار مهم است. امیدوارم در هنگام بازی‌کردن مهارت بالایی کسب کنید. جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی HTML5 است، نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید.

بازی آنلاین بسکتبال

قابل‌استفاده از بازی آنلاین بسکتبال در سیستم‌های مختلف:

  • حداقل نسخه اندرویدی: 4.4
  • حداقل نسخه آیفون: 9
  • حداقل نسخه ویندوز: 0

بازی آنلاین ورزشی چیست

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدئویی است که به عمل ورزشی شبیه‌سازی می‌کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می‌پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت عملی را به‌وسیله این بازی بالا ببرد.

بازی ورزشی در طول تاریخ از محبوب‌ترین بازی‌های ویدئویی بوده است. در حقیقت اکثر ورزش‌های دنیا به دنبال رقابتی است. این نوع بازی باتوجه‌به تغییروتحول دنیای واقعی و تکنولوژی، سالانه بازی‌های جدیدی بروز می‌شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند. در واقع میتوان گفت که بازی ورزشی یکی از قدیمی‌ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش‌های سرعت و شتاب، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

سایر بازی های ورزشی

سایر بازی‌های ورزشی مثل بازی آنلاین بسکتبال در تصاویر زیر است. برای شروع بازی، کافی است روی هرکدام از تصاویر زیر کلیک کنید. توجه کنید وقتی که بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می‌شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه دهید. این بازی های  HTML5 هستند، نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید. در صورت دسترس مداوم به بازیهای انرژی20 میتوانید آدرس لینک این صفحه از سایت انرژی20 در مرورگر خودتان را بوکمارک کنید. راه دیگر این است که لینک این صفحه سایت ما را در برنامه نرم افزاری یادداشت سیو کنید.

بازی ورزشی جام جهانی پای چینکو
باز ی ورزشی پای شل چینکو
بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی
بازی ورزشی پرش نئون
بازی ورزشی جام جم خیابانی

برای دیدن بازی‌های بیشتر به صفحه بازی بدون نصب و آنلاین بروید. در صورت تمایل جهت دسترسی راحت‌تر به بازی‌ها، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست