بازی ورزشی مشغول بسکتبالی

Dunk Up Basketball

بازی مشغول بسکتبالی یک بازی دیوانه واری است که هر کسی بازی کند از آن لذت خواهد برد … ، حلقه ها را شلیک کنید ، توپ های جدید را باز کنید ، سعی کنید به یک ستاره بسکتبالی تبدیل شوید.

نوع بازی مشغول بسکتبالی ، گذرگاه و ورزشی است ، در این بازی نیاز به دقت گوشه و زوایای هندسی دارد که بسیار مهم است امیدوارم در عین بازی کردن چنین مهارتی به دست می آورید جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی ورزشی مشغول بسکتبالی

قابل استفاده از بازی ورزشی مشغول بسکتبالی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درمورد بازی آنلاین ورزشی

بازی آنلاین ورزشی بازی ویدیویی است که به عمل ورزشی شبیه سازی می کند به طور مثال بعضی افراد برای تست سرعت خود را به بازی ورزشی می پردازند تا میانگین سرعت خود را جواب بگیرند یا به طرز تمرینی سرعت العملی را به وسیله این بازی بالا ببرد. این نوع بازی در طول تاریخ از محبوب ترین در میان بازی های ویدیویی بوده است در اصل بیشتر مثل ورزش های دنیای واقعی رقابتی است ، این نوع بازی با توجه به تغییر و تحول دنیای واقعی و تکنولوژی ، سالانه بازی های جدیدی بروز می شوند تا به تغییرات دنیای واقعی پاسخگو باشند در واقع بازی ورزشی یکی از قدیمی ترین تاریخ بازی است. بازی آنلاین ورزشی شامل چالش های سرعت و شتاب ، دقت و قدرت و غیره است که بازیکنان را مورد آزمایش قرار میگیرند.

سایر بازی های ورزشی در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی ورزشی جام جهانی پای چینکو
باز ی ورزشی پای شل چینکو
بازی ورزشی سهام ماشین قهرمانی
بازی ورزشی پرش نئون
بازی ورزشی جام جم خیابانی

برای دیدن بیشتر بازی ها در اینجا وارد کنید ، در صورت تمایل جهت دسترسی راحت تر به بازی ها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست