بازی پازل تیراندازی حباب

Bubble shooter

 هدف از بازی تیراندازی حباب، از بین بردن تمام حباب ها از سطح است تا از هر حبابی که از خط انتهایی عبور می کند ، جلوگیری شود.

نوع بازی تیراندازی حباب ، پازل و گذرگاه است ، بازی ساده ، شیرین و بدون هیچ دغدغه ای است، برای شروع این بازی کافی است روی تصویر زیر بزنید، امیدوارم لذت ببرید.

بازی گذرگاه تیراندازی حباب

بازی پازل تیراندازی حباب قابل کاربردی در همه سیستم عامل ها با حداقل نسخه های ویندوز (0) ، اندورید(4.1) ، آیفون (8) میباشد.

توضیح مختصر در مورد بازی پازل

پازل یعنی هر چیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید.
بازی های پازل ، بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود.
بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.
انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل می باشد که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.
بازی های پازل می توانند شامل موارد زیر باشند:
مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان
محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوعی
مقابله با زیادی پیچیدگی های معماها که بر روی معماهای قبلی ایجاد می شوند
حل معماها در سریع ترین زمان
تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان
فکر کردن به بیرون جعبه بازی پازل.

سایر بازی های  پازل  شامل آیکن های زیر می باشد ، توجه کنید هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید و به بازی خود ادامه میدهید.

بازی پازل گرفتن سیب 2
بازی حباب سخت
بازی پازل دیوانه ای پرچم ها
بازی پازل گربه بنام سوکو

جهت مشاهده انواع مختلف بازی های آنلاین اینجا را وارد کنید و شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست