بازی آنلاین پازل مزرعه بلوکی 10*10

Farm Blocks 10×10

بازی مزرعه بلوکی 10*10 ، بازی آسان و لذت بخشی برای همه سنین است . به سادگی بلوک ها را بکشید و همه شبکه های رنگی را پر کنید. پس از شروع کار ، مطمئناً قلاب خواهید شد ، این بازی به سبک سه بعدی در انتظار شما است.

نوع بازی مزرعه بلوکی 10*10 ، پازل و گذرگاه طاقدار است ساده ترین بازی پازلی می باشد ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی پازل مزرعه بلوکی 10*10

قابل استفاده از بازی پازل مزرعه بلوکی 10*10  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درباره بازی پازل

پازل یعنی هر چیزی قطعه ای تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار داده یه تصویر کامل به وجود می آید.
بازی های پازل بازی هایی هستند که روی چالش های منطقی و مفهومی تمرکز دارند ، در اصل یک بازی پازل واقعی روی حل معما به عنوان فعالیت اصلی گیم پلی محسوب می شود
بازی های پازل به جای ارائه مجموعه ای تصادفی از معماها برای حل ، معمولاً مجموعه ای از معماهای مرتبط را ارائه می دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می تواند دربرگیرنده نمونه شناخت ، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی ها معمولاً دارای مجموعه ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می روند. بازیکنان برای برنده شدن باید راه هایی برای برطرف کردن سرنخ ها پیدا کنند ، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت تری منجر می شود.
انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آنها بازی آنلاین پازل می باشد که با استفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می پردازند.

ویژگی های بازیهای پازل

مطابقت و مرتبط اشیاء بر اساس دسته ها (به عنوان مثال الگوها ، رنگ ها ، اشکال ، نمادها و موارد دیگر)
تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان
محافظت الگو و نمونه های پیچیده و متنوعی
حل معماها در سریع ترین زمان
تجربه از دانش قبلی شناخته شده در مورد جهان.

سایر بازی های پازل

سایر بازی های پازل و گذرگاه طاقدار در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست و پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی پازل سنگهای قیمتی
بازی گربه ای به نام سوکو
بازی انلاین پرنده چاق
بازی آنلاین پازل
بازی روباه آنلاین و پازلی

برای دیدن بازی های بیشتر اینجا کلیک کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست