بازی آنلاین پازل جمع‌آوری سیب

همه ما می‌دانیم که جوجه‌تیغی معمولا سیب نمی‌خورند بلکه همه‌ی آنها قهرمان فوق العاده ای ما هستند. در این بازی به یاد داشته باشید که سیب در روز پزشکی را دور نگه می دارد.

نوع بازی جمع آوری سیب پازل، گذرگاه و ماجراجویی است. در زوایای هندسی برای به دست‌آوردن تمام سیب‌ها به دقت زیادی نیاز دارد. جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی HTML5 است، نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فبلتر شکن روشن کنید.

بازی آنلاین پازل جمع‌آوری سیب

قابل استفاده از این بازی آنلاین پازل جمع آوری سیب در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی آنلاین پازل

پازل یعنی هرچیزی قطعه‌ای، تک تک و جدا شده را در کنار هم قرار‌داده، یک تصویر کامل به وجود می‌آید.
بازی‌های پازل بازی‌هایی هستند که روی چالش‌های منطقی و مفهومی تمرکز دارند، در اصل بازی پازل واقعی روی حل معما به‌عنوان فعالیت اصلی گیم‌پلی محسوب می‌شود.
بازی‌های پازل به جای ارائه مجموعه‌ای تصادفی از معماها برای حل، معمولاً مجموعه‌ای از معماهای مرتبط را ارائه می‌دهند که یک تغییر در یک موضوع واحد است. این موضوع می‌تواند دربرگیرنده نمونه شناخت، منطق یا درک یک فرآیند باشد. این بازی‌ها معمولاً دارای مجموعه‌ای از قوانین هستند که در آن بازیکنان قطعات بازی را در یک شبکه یا فضای تعامل دیگر به کار می‌روند. بازیکنان برای برنده‌شدن باید راه‌هایی برای برطرف‌کردن سرنخ‌ها پیدا کنند، که به سطح بعدی پیشرفت کنند. تکمیل هر معما معمولاً به چالش سخت‌تری منجر می‌شود.
انواع زیادی از بازی پازل وجود دارند که یکی از آن‌ها بازی آنلاین پازل می‌باشد که بااستفاده از موس و لمسی با دست در دسکتاپ و تبلت و دستگاه و مبایل و دیگر سیستم‌های دسترسی به شبکه به حل معماهای پازل می‌پردازند.

بازی‌های پازل می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

  • مطابقت و مرتبط اشیاء براساس دسته‌ها (به‌عنوان مثال الگوها، رنگ‌ها، اشکال، نمادها و موارد دیگر).
  • تجسم و کارکردن روی اشیاء در فضا و زمان.
  • محافظت الگو و نمونه‌های پیچیده و متنوعی.
  • مقابله با پیچیدگی‌های زیادی معماها که برروی معماهای قبلی ایجاد می‌شوند.
  • حل معماها در سریع‌ترین زمان.
  • تجربه از دانش قبلی شناخته‌شده در مورد جهان.
  • فکرکردن به بیرون چارچوب بازی پازل.

سایر بازی‌های آنلاین پازل، گذرگاه و ماجراجویی در تصاویر زیر است. با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می‌شود. این بازی ها که HTML5 هستند، نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید. وقتی بعد از شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می‌شود، با زدن روی دکمه Skip در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می‌دهید.

بازی پازل جهان مختلط
بازی ماجراجویی شوالیه شجاع
بازی پازل دوناسور
بازی آنلاین انفجار جواهر

برای دیدن بازی‌های بیشتر اینجا وارد شوید. در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست