بازی آنلاین کلاسیکی طناب را ببر

Cut The Rope

طناب را ببرید تا آب نبات به Om Nom برسد ، بسته ای مرموزی که  هیولای کوچک در آن وارد شده است ، تنها یک درخواست دارد : CANDY. ستاره های طلا را جمع کنید ، جوایز پنهان را کشف کنید ، در این بازی اعتیاد آور و سرگرم کننده ، برای برنده شدن جایزه و کسب مهارت بازی فیزیکی ، سطوح جدید را باز کنید.

نوع بازی طناب را ببر ، کلاسیکی و پازل است که دارای هیجان انگیز ، جذاب و نیز به دقت  زیادی به گوشه و زوایای فیزیکی نیاز دارد.جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی کلاسیک طناب را ببر

قابل استفاده از بازی آنلاین کلاسیکی طناب را ببر در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.2
حداقل نسخه آیفون : 7
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5 جزئی از آنهاست می روند ، دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازیهای کلاسیکی

سایر بازی ها مثل بازی کلاسیکی طناب را ببر که از نوع بازی های کلاسیکی و پازل هستند ، در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی قورباغه ای دودل
بازی کلاسیک برو مرغ برو
بازی پازل راه تاک تاک
بازی مارپیچ و توپ باحال
بازی پازل ضربه روی قورباغه

جهت مشاهده بازی های بیشتر اینجا کلیک کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست