بازی کلاسیکی قورباغه دودل

Tap the Frog Doodle

در ویژگی های قورباغه دودل این است : ساعت های طولانی در گیم پلی ، بازی های متنوعی پر از شوخ طبعی و دستاوردهاست ، در واقع روش این بازی ضربه زدن است تا بیشتر برگردند. در اوایل این بازی انتخاب آسان و ولی به مرور در سطوح پیشرفته برای بازیکنان حرفه ای سخت است ، انگشتان دست خود را بر روی قورباغه دودل  لمس کنید یا میتوانید با دستگاه خود با بیشتر لمس کردن روی قورباغه ها به تنهایی بازی کنید.

نوع بازی ضربه روی قورباغه دودل ، کلاسیکی ، پازل و گذرگاه است و ساده ترین در شروع و سخت ترین در پایان بازی از بین همه بازی های کلاسیکی است ، جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی کلاسیکی قورباغه دودل

قابل استفاده از بازی کلاسیکی قورباغه دودل  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 0
حداقل نسخه ایفون : 0
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.
در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5  جز از آنهاست می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی کلاسیکی

سایر بازی های کلاسیکی ، پازل و گذرگاه در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر زیر  بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی حباب سخت
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی
بازی پازل گربه بنام سوکو
بازی پازل دخترانه آرامش لیا
بازی کلاسیکی کیمیاگری کوچک

برای دیدن بازی های بیشتر روی دکمه ای زیر کلیک کن

برای دسترسی راحت تر به بازی ها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست