بازی قورباغه ای دودل کلاسیک و آنلاین

در ویژگی های بازی قورباغه ای دودل ( Tap the Frog Doodle ) این است : زمان بیشتر برای بازی کردن را می گذرانید و مراقب این بازی اعتیادآور باشید ، بازی های متنوع و بامزه و دنبال خلاقیت بیشتری میگردد. در واقع روش این بازی ضربه زدن است تا بیشتر برگردند. در اوایل این بازی انتخاب آسان و ولی به مرور در سطوح پیشرفته برای بازیکنان حرفه ای سخت است ، انگشتان دست خود را بر روی قورباغه دودل  لمس کنید یا میتوانید با دستگاه خود با بیشتر لمس کردن روی قورباغه ها به تنهایی بازی کنید.

نوع بازی ضربه روی قورباغه دودل ، کلاسیکی ، پازل و گذرگاه است و ساده ترین در شروع و سخت ترین در پایان بازی از بین همه بازی های کلاسیکی است ، جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی که html5 است، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی قورباغه ای دودل و کلاسیکی

قابل استفاده از بازی قورباغه دودل  در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 0
حداقل نسخه ایفون : 0
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.
در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5  جز از آنهاست می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی ها مثل بازی قورباغه ای دودل

سایر بازی های کلاسیکی ، پازل و گذرگاه در آیکن های زیر است ، با یک بار کلیک کردن روی هریک از تصاویر زیر بازی شروع می شود. توجه کنید وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید، روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید. این بازی ها که html5 هستند، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی حباب سخت
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی
بازی گربه ای به نام سوکو
بازی پازل دخترانه آرامش لیا
بازی کیمیاگری انلاین و کلاسیک

برای دیدن بازی های بیشتر روی دکمه ای زیر کلیک کنید.

برای دسترسی راحت تر به بازی ها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست