بازی کلاسیکی کیمیاگری کوچک

Little Alchemy

کاوش آنچه می توانید با اختلاط عناصر ساده ایجاد کنید. با چهار مورد اساسی شروع کنید و از آنها برای ایجاد دایناسورها ، اسب شاخدار و سفینه فضایی استفاده کنید!

نوع بازی کیمیاگری کوچک ، کلاسیکی و پازل است انجام ترکیبی با عناصر مختلف مثل اینکه فرض کنید در آزمایشگاه شیمی مشغول لذت هستید ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی کلاسیکی کیمیاگری کوچک

قابل استفاده از بازی کلاسیکی کیمیاگری کوچک در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4
حداقل نسخه ایفون : 7
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی کیمیاگری کوچک در زیر را ببینید :

                                               

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

روند ایجاد بازی کلاسیکی

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5 جزئی از آنهاست می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازیهای کلاسیکی

سایر بازی های کلاسیکی ، پازل در آیکن های زیر است ، با زدن کلیک یه بار رو تصاویر بازی شروع می شود ، توجه کنید بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین بزنید به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گذرگاه تیراندازی حباب
بازی کلاسیک طناب را ببر
بازی کلاسیکی قورباغه دودل
بازی کلاسیک برو مرغ برو
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی

برای دیدن بازی های بیشتر ، روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

برای دسترسی راحت تر با بازیها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید .

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست