بازی کیمیاگری انلاین و کلاسیکی

بازی کیمیاگری انلاین مثل بازی در آزمایشگاه است. در جستجوی آنچه میخواهید، می توانید با مخلوط کردن عناصر ساده ایجاد کنید. با چهار مورد اساسی شروع کنید و از آنها برای ایجاد دایناسورها، اسب شاخدار و سفینه فضایی استفاده کنید.

نوع بازی کیمیاگری، کلاسیکی و پازل است. انجام ترکیبی با عناصر مختلف مثل اینکه فرض کنید در آزمایشگاه شیمی مشغول لذت هستید. جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی که html5 است، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی کیمیاگری انلاین

قابل استفاده از بازی کلاسیکی کیمیاگری در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4
حداقل نسخه ایفون : 7
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی کیمیاگری انلاین و کلاسیک در زیر را ببینید :

                                               

توضیح کوتاه در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است، جدیدی و تازه نیست. به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود، به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند، در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

روند ایجاد بازی کلاسیک

در اوایل سال‌های صنعتی بازی‌های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی‌های آخرین دوره که بازی‌های آنلاین و html5 جزئی از آنهاست، می روند. این نوع بازی دلنشینی برای دوره های مختلف است بنابراین این ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی‌تر، خلاقانه‌تر و اصلی‌تر هستند. نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی‌ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی مانند کیمیاگری انلاین و کلاسیکی

سایر بازی‌های آنلاین و کلاسیکی، پازل در آیکن‌های زیر است، با یه بار کلیک رو تصاویر بازی شروع می شود. این بازی ها که html5 هستند، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید. توجه کنید وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید، روی کادر Skip Ad در سمت راست پایین کلیک کنید و به بازی خود ادامه دهید.

بازی حباب شکن
بازی کلاسیک طناب را ببر
بازی قورباغه ای دودل
بازی کلاسیک برو مرغ برو
بازی کلاسیکی دارت سه بعدی

برای دیدن بازی های بیشتر ، روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

برای دسترسی راحت‌تر به بازی‌ها، اینستاگرام ما را دنبال کنید .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست