بازی کلاسیک بیلیارد مافیا

Mafia Billiard Tricks

بازی ترفندهای بیلیارد مافیا بازی بیلیاردی است که در آن می توانید بازی چالش برانگیزی از بیلیارد را انجام دهید. شما نه تنها برای تفریح ​​بازی می کنید بلکه مخالفان شما بخشی از مافیای بدنام هستند ، شما باید با ضرب و شتم هر عضو خدمه احترام آنها را کسب کنید.

نوع بازی بیلیارد مافیا ، کلاسیک ، اسپرت و استراتژی هستند که نیاز به دقت زوایای هندسی دارد ، جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

Mafia Billiard Tricks ، ترفندهای بیلیارد مافیا

قابل استفاده از بازی کلاسیک بیلیارد مافیا در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 10
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

فواید بازی برای بزرگسالان

تاریخ بازی کلاسیکی

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5 از موارد  آنهاست ، می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی های کلاسیکی

سایر بازی های کلاسیکی ، اسپرت و استراتژی  در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

جهت مشاهده بازی های بیشتر ، اینجا کلیک کنید و در صورت تمایل شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست