بازی بیلیارد مافیا 

بازی بیلیارد مافیا ( Mafia Billiard Tricks) بازی بیلیاردی است که در آن می توانید بازی چالش برانگیزی از بیلیارد را انجام دهید. شما نه تنها برای تفریح ​​بازی می کنید بلکه مخالفان شما بخشی از مافیای بدنام هستند ، شما باید با مبارزه با هر عضو، خدمه احترام آنها را کسب کنید.

نوع بازی بیلیارد مافیا ، کلاسیک ، اسپرت و استراتژی هستند که نیاز به دقت زوایای هندسی دارد. جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. برای بهتری کردن بهتر است سرعت اینترنتی شما بالا باشد یا اینکه میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی بیلیارد مافیا کلاسیک و آنلاین

قابل استفاده از بازی کلاسیک بیلیارد مافیا در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 10
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر در مورد بازی کلاسیکی

کلاسیک به معنی هر آنچه معمول و شایع است جدیدی و تازه نیست به این ترتیب بازی کلاسیکی همان بازی های قدیمی می گویند که در سیستم جدید ساخته می شود به عبارت دیگر شبیه سازی نیز می گویند در واقع شبیه سازی دربرگیرنده سیستم های تازه تری است که سیستم های کهنه بازی را شبیه سازی می کنند.

فواید بازی برای بزرگسالان

در اوایل سالهای صنعتی بازی های ویدیویی موجود بوده است البته با گسترش اینترنت و فناوری ، شبیه سازی شایع شده است به همین دلیل ، علت اصلی بازیکنانی که به سمت بازی های آخرین دوره که بازی های آنلاین و html5 از موارد  آنهاست ، می روند دلتنگی برای دوره های مختلف است بنابراین ایده ای جالب است که این بازی های قدیمی تر ، خلاقانه تر و اصلی تر هستند ، نکته مهم این است علت سادگی این نوع بازی ها کوتاه بودن زمان گیم پلی هاست.

سایر بازی های کلاسیکی ، اسپرت و استراتژی در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید. سرعت اینترنت بهتر است بالا باشد یا می‌توانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی استراتژی جنگ بین متقابل
بازی ورزشی باغ مینی بوت
بازی مارپیچ و توپ باحال
بازی کلاسیک پرنده ای شل سه بعدی
بازی کلاسیک برو مرغ برو

جهت مشاهده  بازیهای بیشتر اینجا کلیک کنید و در صورت دسترسی راحت تر، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست