بازی گذرگاهی انفجار جواهر

Jewel Explode

بازی کلاسیکی با مهر و پیچ جدید و جالبی است مهارت های تاکتیکی خود را در حالت مبتنی بر نوبت و بسیاری از تغییرات با مزه ای و به چالش کشیدن خود را تست کنید  تا تمام سطوح را تکمیل کنید و بالاترین امتیاز را کسب کنید.

نوع بازی انفجار جواهر ، گذرگاه است برای شروع این بازی جذاب کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی انفجار جواهر

قابل استفاده از بازی گذرگاهی انفجار جواهر در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح خلاصه درمورد گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی ها مثل بازی انفجار جواهر که از نوع بازی های گذرگاه هستند ، در آیکن های زیر است کافی است فقط با یکبار کلیک روی تصاویر زیربازی شروع می شود البته بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی که روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گذرگاه قفل باز کن
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس
بازی گذرگاهی پرندگان چاق
بازی گذرگاهی دنیای باب
بازی گذرگاهی دویدن سانتا

جهت مشاهده بازی های بیشتر در اینجا وارد کنید و در صورت تمایل برای دسترسی سریع به بازی ها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست