بازی آنلاین انفجار جواهر

بازی آنلاین انفجار جواهر (Jewel Explode) بازی کلاسیکی با مهر و پیچ جالب و بی‌نظیری است. مهارت‌های خود را در این بازی که به حالت تاکتیکی براساس نوبت‌گیری و همراه با تغییرات با مزه‌ای مهر و پیچ به چالش میکشد، را امتحان کنید  تا تمام سطوح دربربگیرد و بالاترین امتیاز را کسب کنید.

نوع بازی آنلاین انفجار جواهر ، گذرگاه است. برای شروع این بازی جذاب کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی HTML5 است، نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید.

بازی آنلاین انفجار جواهر

قابل استفاده از بازی انفجار جواهر در سیستم‌های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

گذرگاه طاق‌دار چیست

گذرگاه طاق‌دار همان طاق‌های پشت سر هم است مانند معابران، خیابان‌ها، سیل و رودخانه‌ها و غیره است. بازی‌های گذرگاه طاق‌دار معمولا در مکان‌های عمومی، ساختمان‌های با طاق بلند، خیابان‌های پر از مغازه‌ها و رستوران‌ها یافت می‌شود و سری قوس با ستون یا ساختار آن‌ها، بازی‌های پرتاپ‌کننده با سکه، سواری … هستند.

بازی‌های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند. با پیشرفت بازی روند آن‌ها در سطوح بالاتر سخت‌تر و پیچیده‌تر  می‌شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می‌باشد. این نوع بازی‌ها معمولا روی گیم‌پلی تمرکز بیشتری می‌کنند تا به محتوا و داستان آن‌هاست.

سایر بازی ها مثل بازی آنلاین انفجار جواهر که از نوع بازی‌های گذرگاه هستند، در آیکن های زیر است. کافی است فقط با یک‌بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می‌شود البته بعد از ورود به بازی وقتی با تبلیغاتی که روبرو می‌شوید، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می‌دهید.

بازی تمرکزی قفل بازکن باحال
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس
بازی انلاین پرنده چاق
بازی دنیای باب
بازی گذرگاهی دویدن سانتا

جهت مشاهده بازی‌های بیشتر در اینجا وارد کنید. در صورت تمایل برای دسترسی سریع به بازی‌ها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست