بازی دنیا ی باب چگونه است؟

حالا وارد بازی دنیای باب (The World Of Bob) شوید. در واقع در این بازی، 5 بازی‌های مختلف وجود دارد. به جمع‌آوری سکه‌ها، باز‌کردن گزینه‌های قفلی مشغول شوید و پول خود را در فروشگاه خرج کنید.

نوع بازی دنیا ی باب ، گذرگاهی است. با کنترل و دقت روی صفحه بزنید که باب به نیزه برنخورد. جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید.

بازی دنیا ی باب

قابل استفاده از بازی دنیا ی باب در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی دنیای باب در زیر را ببینید :

 بازی گذرگاه چیست؟

گذرگاه طاق‌دار همان طاق‌های پشت سر هم است مانند معابران، خیابان‌ها، سیل و رودخانه‌ها و غیره است. بازی‌هایی دارای گذرگاه طاق‌دار معمولا در مکان‌های عمومی، ساختمان‌های با طاق بلند، خیابان‌های پراز مغازه‌ها و رستوران‌ها یافت می‌شود.

بازی‌های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند. با پیشرفت روند بازی، شواری بازی بیشتر می‌شود. این نوع بازی‌ها معمولا روی گیم‌پلی تمرکز بیشتری دارند تا به محتوا و داستان آن‌هاست.

سایر بازی‌های گذرگاه

سایر بازی‌های گذرگاه مثل بازی دنیای باب، در تصاویر زیر است. کافی است فقط با یک‌بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می‌شود؛ البته بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی که روبرو می‌شوید، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می‌دهید.

بازی گذرگاه مار بیت 3310
بازی جواهرات باستانی
بازی گذرگاه مرد چوب بر
بازی آنلاین انفجار جواهر
بازی تمرکزی قفل بازکن باحال

جهت مشاهده بازی‌های بیشتر با کلیک روی دکمه زیر وارد شوید.

در صورت تمایل جهت دسترسی سهولت به بازی‌ها، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست