بازی گذرگاهی دنیای باب

The World Of Bob

اکنون وارد دنیای باب شوید ، در واقع در این یکدونه بازی 5 بازیهای مختلف وجود دارد! به جمع آوری سکه ها ، باز کردن ماموریت ها مشغول شوید و پول خود را در فروشگاه خرج کنید.

نوع بازی دنیای باب ، گذرگاهی است با کنترل و دقت روی صفحه بزنید که باب به نیزه نخوره ، جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی دنیای باب

قابل استفاده از بازی گذرگاهی دنیای باب در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی دنیای باب در زیر را ببینید :

                                                                   

توضیح خلاصه درمورد گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پراز مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه 

سایر بازی های گذرگاه مثل بازی دنیای باب ، در آیکن های زیر است کافی است فقط با یکبار کلیک روی تصاویر زیربازی شروع می شود البته بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی که روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گذرگاه مار بیت 3310
بازی پازل چواهرات حبابی سه بعدی
بازی گذرگاهی مرد چوبی
بازی گذرگاهی انفجار جواهر
بازی گذرگاه قفل باز کن

جهت مشاهده انواع بازی های مختلف در دکمه ی زیر وارد شوید.

در صورت تمایل جهت دسترسی راحت تر به بازی ها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید .

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست