بازی گذرگاهی قفل بازکن 

Unlock

فعالیت خودکاری و تمرکز خود را در این بازی هیجانی قفل ظاهری خود را به چالش بکشید ، تمام قفل ها را باز کنید و هرچه تمرکزتان قوی تر باشید بیشترین امتیاز را می گیرید ، در واقع در عین انجام بازی به تقویت تمرکز و رفع استرسی شما کمک می کنند.

نوع بازی قفل بازکن ، گذرگاه است فقط کافی است تمرکز خود را حفظ کنید جهت استارت روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاه قفل باز کن

قابل استفاده از بازی گذرگاهی قفل بازکن در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

تعریف بازی گذرگاه 

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده ، سواری … هستند.

ویژگی بازی گذرگاه

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه

سایر بازی ها مثل بازی قفل بازکن که از نوع بازی های گذرگاه هستند ، در آیکن های زیر است کافی است فقط با یکبار کلیک روی تصاویر زیربازی شروع می شود البته بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی که روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گذرگاه هدف شیر لوکس
بازی ورزشی پرش نئون
بازی آنلاین گذرگاه صقر
بازی گذرگاه شلیک توپ
بازی پازل چواهرات حبابی سه بعدی

برای دیدن بازی های بیشتر اینجا وارد کنید ، در صورت تمایل جهت دسترسی سریع به بازی ها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

, ,

4 دیدگاه. جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست