بازی تمرکزی قفل بازکن 

بازی تمرکزی قفل بازکن (Unlock) بازی است که فعالیت بازی به‌صورت خودکاری است و تمرکز خود را در این بازی هیجانی برای بازکردن قفل را بیشتر می‌کند، این باعث افزایش تمرکزتان می‌شود.  تمام قفل ها را باز کنید و هرچه تمرکزتان قوی‌تر باشید بیشترین امتیاز را می‌گیرید. درواقع در عین بازی‌کردن این بازی به تقویت تمرکز و رفع استرسی در زندگی روزمرگی شما کمک می‌کند.

نوع بازی قفل بازکن، گذرگاه است. برای کسب امتیاز بیشتر فقط کافی است بیشتر تمرکز کنید. جهت استارت بازی روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید.

بازی تمرکزی قفل باز کن

قابل استفاده از بازی قفل بازکن در سیستم‌های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

تعریف بازی گذرگاه 

گذرگاه طاقدار همان طاق‌های پشت سر هم است، مانند معابران، خیابان‌ها، سیل و رودخانه‌ها و غیره است. بازی‌هایی دارای گذرگاه طاق‌دار معمولا در مکان‌های عمومی، ساختمان‌های باطاق بلند، خیابان‌های پر از مغازه‌ها و رستوران‌ها یافت می‌شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آن‌ها، بازی‌های با سکه، پرتاب‌کننده ، سواری … هستند.

ویژگی بازی گذرگاه

بازی‌های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند، با پیشرفت روند بازی، درجه سختی بازی افزایش می‌یابد. کنترل‌های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی است. این نوع بازی‌ها معمولا روی گیم‌پلی بیشتر از محتوا و دستان آنها تمرکز می‌کنند.

سایر بازی‌های گذرگاه

سایر بازی‌ها مثل بازی قفل بازکن که از نوع بازی‌های گذرگاه هستند، در تصاویر. زیر است کافی است فقط با یک‌بار کلیک روی تصاویر زیربازی شروع می‌شود، البته بعد از ورود به بازی وقتی با تبلیغاتی که روبرو می‌شوید، با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می‌دهید.

بازی گذرگاه هدف شیر لوکس
بازی ورزشی پرش نئون
بازی آنلاین گذرگاه صقر
بازی گذرگاه شلیک توپ
بازی جواهرات باستانی

برای دیدن بازی‌های بیشتر اینجا وارد کنید، در صورت تمایل جهت دسترسی سریع به بازی‌ها اینستاگرام ما را دنبال کنید.

4 دیدگاه. جدید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست