بازی گذرگاه مرد چوب بر

قضیه بازی گذرگاه مرد چوب بر این است که با برش هرچه بیشتر چوب درخت‌ها، مهارت‌های خود را در زمینه چوب‌بری نشان می‌دهید که موجب تقویت مهارت‌های شما می‌شود، شما باید سرعت بالایی داشته باشید که به شاخه‌های درخت برنخورید. تبر خود را هرچقدر توانستید و با سرعت بیشتر تیز کنید. برای رسیدن به مراحل بعدی آماده باشید و مدال بگیرید.

 

نوع بازی مرد چوب بر، گذرگاه است به‌طوری که با تبر و درخت بازی می‌کنید واقعاً لذت‌بخش است. جهت استارت کافی است روی عکس زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاه مرد چوب بر

قابل‌استفاده از بازی گذرگاه مرد چوب بر در سیستم‌های متنوع:

حداقل نسخه اندرویدی: 4.4

حداقل نسخه آیفون: 8

حداقل نسخه ویندوز: 0

توضیح مختصر درباره بازی گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق‌های پشت‌سرهم است مانند عابران، خیابان‌ها، سیل و رودخانه‌ها است. گیم گذرگاه طاق‌دار معمولاً در مکان‌های عمومی ساختمان‌های با طاق بلند، خیابان‌های پر از مغازه‌ها و رستوران‌ها پیدا می‌شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها، بازی‌های با سکه، پرتاب‌کننده، سواری و غیره هستند.

گیم‌های گذرگاهی معمولاً دارای سطح‌های کوتاهی هستند که هر چه به آخرین مرحله بازی پیش برویم سخت‌تر می‌شود. این نوع بازی‌ها معمولاً روی گیم پلی تمرکز بیشتری می‌کنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی‌های گذرگاه طاقدار در عکس‌های زیر است با کلیک کردن روی تصاویر زیر بازی شروع می‌شود. هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می‌شوید روی کادر Skip ad در سمت راست پایین بزنید و به بازی خود ادامه دهید، امیدوارم لذت ببرید.

بازی گذرگاه تغییر رنگها
بازی گذرگاه شلیک توپ
بازی گذرگاه احساس یتی
بازی آنلاین گذرگاه صقر
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس

برای مشاهده بازی‌های بیشتر در اینجا وارد کنید. در صورت تمایل برای دسترسی سریع به بازی‌ها، شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست