بازی گذرگاهی مرد چوبی

Timber Guy

با برش هرچه بیشتر چوب مهارت های خود را در زمینه چوب بری نشان دهید ، شما باید سریع باشید و از نزدیک شدن به شاخه خودداری کنید ، تبر خود را به همان سرعت به عنوان داربست تیز کنید در آخر شخصیت های جدید را فتح کنید و مدال بگیرید.

نوع بازی مرد چوبی ، گذرگاه است بطوری که با تبر و درخت بازی می کنید لذت بخش است جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی آنلاین ، Timber Guy ، مرد چوبی

قابل استفاده از بازی گذرگاهی مرد چوبی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درباره بازی گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه طاقدار در آیکن های زیر است با زدن کلیک در تصاویر زیر بازی شروع می شود ، هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید ، امیدوارم لذت ببرید.

بازی آنلاین ،بازی گذرگاهی تغییر رنگ ، Switch Colors
Dot Snap Battle ، بازی آنلاین ، شلیک نقطه
بازی گذرگاه احساس ینی
Zero ، بازی آنلاین ، صفر
بازی گذرگاهی هدف شیر لوکس، بازی آنلاین ، Target Tap Deluxe

برای مشاهده بازیهای بیشتر در اینجا وارد کنید و در صورت تمایل برای دسترسی سریع به بازیها ، شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست