بازی گذرگاهی مرد چوبی

Timber Guy

با برش هرچه بیشتر چوب مهارت های خود را در زمینه چوب بری نشان دهید ، شما باید سریع باشید و از نزدیک شدن به شاخه خودداری کنید ، تبر خود را به همان سرعت به عنوان داربست تیز کنید در آخر شخصیت های جدید را فتح کنید و مدال بگیرید.

نوع بازی مرد چوبی ، گذرگاه است بطوری که با تبر و درخت بازی می کنید لذت بخش است جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی مرد چوبی

قابل استفاده از بازی گذرگاهی مرد چوبی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درباره بازی گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه طاقدار در آیکن های زیر است با زدن کلیک در تصاویر زیر بازی شروع می شود ، هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید ، امیدوارم لذت ببرید.

بازی گذرگاه تغییر رنگها
بازی گذرگاه شلیک توپ
بازی گذرگاه احساس یتی
بازی آنلاین گذرگاه صقر
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس

برای مشاهده بازیهای بیشتر در اینجا وارد کنید و در صورت تمایل برای دسترسی سریع به بازیها ، شبکه اجتماعی ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست