بازی گذرگاهی هدف شیر لوکس

Target Tap Deluxe

با زدن روی تصویر در عین چرخش دایره ، توپ را به هدف برسانید و هر چه ستارها بیشتر کسب می کنید امتیازتان بیشتر می شود به همین سادگی.

نوع بازی هدف شیر لوکس ، گذرگاه طاقدار است ساده ترین بازی از بین همه بازی هاست ذر واقع به سرعت العمل و دقت کافی نیاز دارد ، برای شروع کافی است یکبار روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاه هدف شیر لوکس

قابل استفاده از بازی گذرگاهی هدف شیر لوکس در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

ویدیوی کوتاه بازی هدف شیر لوکس در زیر را ببینید :

                                               

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … می باشد. بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

ویژگی بازی گذرگاه

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه

سایر بازی های گذرگاه طاقدار در آیکن های زیر است با زدن کلیک در تصاویر زیر بازی شروع می شود ، هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید ، با زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین ، به بازی خود ادامه می دهید ، امیدوارم لذت ببرید.

بازی آنلاین رایگان
بازی آنلاین انفجار جواهر
بازی تمرکزی قفل بازکن باحال
بازی گذرگاه مرد چوب بر
بازی ورزشی پرش نئون

جهت مشاهده بازی های بیشتر روی دکمه ی زیر بزنید.

جهت دسترسی سریعی به بازی ها ، در صورت تمایل اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست