بازی گذرگاهی پختن نان

 بازی پختن نان ، بازی کوچک و بامزه ای است ، شما باید به یک تکه نان کمک کنید تا به نانی پخته ، ترد و معطر تبدیل شود. تله هایی برای جلوگیری از اینها وجود دارد و به وسیله چنگال ها و چاقوها آنها را رها کنید و نان به دستگاه پختن نان برسانید .

نوع بازی پختن نان ، گذرگاه است به دقت نقشی در رسیدن نان به دستگاه پخت نان نیاز دارد ، جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی پختن نان

قابل استفاده از بازی گذرگاهی پختن نان در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … .
بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطح های کوتاهی هستند که با پیشرفت بازی  آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد ، این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری دارند تا به محتوا و داستان آنهاست.

منبع : www.gamepix.ir

سایر بازیهای گذرگاه در موارد زیر است با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می شود، وقتی بعد از شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می شود با زدن روی دکمه Skip در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی گذرگاه مار بیت 3310
بازی گذرگاه قفل باز کن
بازی گذرگاه احساس یتی
بازی گذرگاهی پرندگان چاق
بازی گذرگاهی دنیای باب

برای مشاهده بازی های بیشتر در دکمه زیر وارد شوید.

در صورت تمایل جهت دسترسی سریعتر به بازی ها با زدن دکمه زیر ، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست