بازی آنلاین رایگان نان پزی

بازی آنلاین رایگان نان پزی در واقع بازی باحال و بامزه‌ای است. شما باید به تکه‌ای نان کمک کنید تا آن را به نانی پخته ، ترد و معطر تبدیل شود. موانع برای جلوگیری از اینها وجود دارد. به وسیله چنگال‌ها و چاقوها ان موانع را از بین ببرید و نان به دستگاه نان‌پز برسانید.

نوع این بازی نان پزی ، گذرگاه است. به نقش حرفه‌ای در رسیدن نان به دستگاه نان‌پز نیاز دارد، جهت استارت بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی که HTML5 است، نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فیلتر شکن روشن کنید.

بازی آنلاین رایگان

قابل استفاده از بازی آنلاین رایگان نان پزی در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره بازی گذرگاه طاق‌دار

گذرگاه طاق‌دار همان طاق‌های پشت سر هم است مانند معابران، خیابان ها، سیل و رودخانه ها و … .
بازی‌هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان‌های عمومی مثال ساختمان‌های با طاق بلند، خیابان‌های پر از مغازه‌ها و رستوران‌ها یافت می‌شود. نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آن‌ها، بازی‌های با سکه‌، پرتاب‌کننده و سواری … هستند.

بازی‌های گذرگاه معمولا دارای سطح‌های کوتاهی هستند که با پیشرفت بازی ‌آن‌ها را دشوارتر می‌شوند. نیز کنترل‌های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی است. این نوع بازی‌ها معمولا روی گیم‌پلی تمرکز بیشتری دارند تا به محتوا و داستان آن‌هاست.

منبع : www.gamepix.ir

سایر بازی های آنلاین رایگان مانند بازی نان پزی

سایر بازی‌ آنلاین رایگان مثل بازی نان پزی در تصاویر زیر است. با یک بار کلیک روی تصاویر زیر بازی شروع می‌شود. این بازی‌ها نیاز به سرعت اینترنتی بالایی دارد یا می‌توانید فبلتر شکن روشن کنید. وقتی بعد از شروع بازی با تبلیغاتی روبرو می‌شوید، با زدن روی دکمه Skip در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می‌دهید.

بازی گذرگاه مار بیت 3310
بازی تمرکزی قفل بازکن باحال
بازی گذرگاه احساس یتی
بازی انلاین پرنده چاق
بازی دنیای باب

برای مشاهده بازی‌های بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

در صورت تمایل جهت دسترسی سریع‌تر به بازی‌ها با زدن دکمه زیر، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست