بازی میمون موز خور

در بازی میمون موز خور ( Jumpy Ape Joe ) با سکوی زیبا، میمون با پریدن به هوا و جمع آوری تمام موزها، به سمت خروج می‌رود. تا آنجایی که می‌توانید سریع‌تر بازی کنید میتوانید به اندازه سه ستاره در هر سطح بدست آورید.

این نوع بازی، گذرگاه و ماجراجویی است. این بازی باحالی که با پریدن میمون و جمع کردن موزها لذت می‌برید، جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این بازی که html5 است، نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یه میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید.

بازی میمون موز خور

قابل استفاده از این بازی میمون و موز در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها است. بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی ها مانند بازی میمون موز خور

سایر بازی‌های گذرگاه طاقدار و ماجراجویی مانند بازی میمون و موز، در آیکن‌های تصویری زیر است با کلیک کردن روی هر یک از تصاویر زیر بازی شروع می شود. این یازی ها نیاز به سرعت بالایی اینترنت دارد یا میتوانید فیلترشکن خود را روشن کنید. هنگام ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می‌شوید، با کلیک کردن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می دهید، امیدوارم لذت ببرید.

بازی گذرگاه مرد چوب بر
بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی
بازی رانندگی طولانی در کانیون
بازی پازل جهان مختلط
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس

جهت مشاهده بازی های بیشتر در کادر زیر وارد شوید.

جهت دسترس راحت‌‎‌تر و سریع تر به بازی‌ها، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست