بازی گذرگاهی پرش جو میمون

Jumpy Ape Joe

در این بازی سکوی زیبا ، به وسیله پرشی جو میمون بعد از جمع آوری همه موزها به سمت خروج میرود. تا آنجایی که می توانید سریعی بازی کنید ممکن است به اندازه سه ستاره در هر سطح بدست آورید.

نوع بازی پرش جو میمون ، گذرگاه و ماجراجویی است که  با پرش میمون و جمع کردن موزهای باحال در این بازی می بینید ، جهت استارت کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی پرش جو میمون

قابل استفاده از بازی گذرگاهی پرش جو میمون در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه ایفون : 9
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح کوتاه درباره گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی های گذرگاه طاقدار و ماجراجویی در آیکن های زیر است با زدن کلیک در تصاویر زیر بازی شروع می شود ، هنگاه ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید باز زدن روی کادر Skip ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید ، امیدوارم لذت ببرید.

بازی گذرگاهی مرد چوبی
بازی ماجراجویی خرگوش سامورایی
بازی ماجراجویی اجرایی کانیون
بازی پازل جهان مختلط
بازی گذرگاه هدف شیر لوکس

جهت مشاهده بازی های بیشتر در کادر زیر وارد شوید.

جهت دسترس راحت تر و سریع تر به بازیها ، اینستاگرام ما را دنبال کنید

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست