بازی انلاین پرنده چاق

بازی انلاین پرنده چاق ( Chubby Birds)، یعنی پرنده ای به دلیل چاقی نمی‌تواند به تنهایی پرواز کند! او به کمک شما احتیاج دارد. آیا می‌توانید به او کمک کنید تا به سمت بی‌نهایت پرواز کند؟

نوع بازی پرنده چاق، گذرگاه است که برای بالا بردن پرنده فقط با دقت و عکس العملی درست روی صفحه بزنید، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید. این یازی که HTML5 است، نیاز به سرعت اینترنت بالایی دارد یا اینکه می توانید فیلتر شکن خود را روشن کنید.

بازی انلاین پرنده چاق

قابل استفاده از بازی گذرگاه پرنده چاق در سیستم‌های مختلف :
حداقل نسخه اندروید : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درمورد بازی گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران، خیابان‌ها ، سیل و رودخانه‌هاست. بازی‌هایی گذرگاه طاقدار معمولا در مکان‌های عمومی ساختمان‌های با طاق بلند‌، خیابان‌های پر از مغازه‌ها و رستوران‌ها یافت می‌شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها، بازی‌های با سکه، پرتاب کننده، سواری … هستند.

بازی‌های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند. با پیشرفت بازی ها، هر مرحله بازی‌ها سخت‌تر می‌شوند. نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی است. این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری می‌کنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی ها مانند بازی انلابن پرنده چاق

سایر بازی ها مثل بازی انلاین پرنده چاق که از نوع بازی های گذرگاه طاقدار هستند، در تصاویر زیر است. جهت استارت روی هر یک از تصاویر زیر کلیک کنید. وقتی بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می‌شوید، با کلیک کردن روی دکمه Skip Ad در سمت راست پایین، به بازی خود ادامه می‌دهید. این یازی ها که HTML5 هستند، نیاز به سرعت اینترنت بالایی دارد یا اینکه می توانید فیلتر شکن خود را روشن کنید.

بازی آنلاین گذرگاه صقر
بازی تام و جری آنلاین کامپیوتر و مبایل
بازی گذرگاه دویدن سانتا
بازی دنیای باب
بازی گذرگاه تغییر رنگها

جهت مشاهده بازیهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

در صورت دلخواه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست