بازی گذرگاهی باحال پرندگان چاق

Chubby Birds

پرنده ای به دلیل چاقی نمی تواند به تنهایی پرواز کند! او به کمک شما احتیاج دارد. آیا می توانید به او کمک کنید تا به سمت بی نهایت پرواز کند؟

نوع بازی پرندگان چاق ، گذرگاه است که برای بالا بردن پرنده فقط با دقت و عکس العملی درست روی صفحه بزنید ، جهت استارت این بازی کافی است روی تصویر زیر کلیک کنید.

بازی گذرگاهی پرندگان چاق

قابل استفاده از بازی گذرگاهی پرندگان چاق در سیستم های مختلف :
حداقل نسخه اندرویدی : 4.4
حداقل نسخه آیفون : 8
حداقل نسخه ویندوز : 0

توضیح مختصر درمورد بازی گذرگاه طاقدار

گذرگاه طاقدار همان طاق های پشت سر هم است مانند معابران ، خیابان ها ، سیل و رودخانه ها و … و بازی هایی دارای گذرگاه طاقدار معمولا در مکان های عمومی ساختمان های با طاق بلند ، خیابان های پر از مغازه ها ،و رستوران ها یافت می شود و نیز یک سری قوس با ستون یا ساختار آنها ، بازی های با سکه ، پرتاب کننده ، سواری … هستند.

بازی های گذرگاه معمولا دارای سطوح کوتاهی هستند با پیشرفت بازی به طور فزاینده آنها را دشوارتر می شوند و نیز کنترل های ساده و شهودی همراه با فیزیکی سادگی می باشد این نوع بازی ها معمولا روی گیم پلی تمرکز بیشتری میکنند تا به محتوا و داستان آنهاست.

سایر بازی ها مثل بازی گذرگاهی پرندگان چاق که از نوع بازی های گذرگاه طاقدار هستند ، در آیکن های زیر است جهت استارت روی تصاویر زیر کلیک کنید، بعد از ورود به بازی با تبلیغاتی روبرو می شوید با زدن دکمه Skip Ad در سمت راست پایین به بازی خود ادامه می دهید.

بازی آنلاین گذرگاه صقر
بازی مارپیچ موشی تام و جری
بازی گذرگاه دویدن سانتا
بازی گذرگاهی دنیای باب
بازی گذرگاه تغییر رنگها

جهت مشاهده بازیهای بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید

در صورت دلخواه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

, ,
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست